حساس ترین دیدار هفته شانزدهم سری A با تساوی به پایان رسید.

به گزارش افکارنیوز ، هفته شانزدهم سری A با برگزاری یک دیدار به پایان رسید. میلان و رم در حساس ترین دیدار هفته در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در این دیدار مهمان خیلی زود به گل رسید و موفق شد در دقیقه ۱۳ با ضربه ماتیا دسترو به گل برسد اما بازیکنان میلان موفق شدند در دقیقه ۳۰ روی یک ضربه کرنر گل تساوی مسابقه را به ثمر برسانند. کریستین زاپاتا موفق شد با ضربه سر در این صحنه برای تیمش گلزنی کند تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم باز هم رم بود که به گل رسید. پس از این که گابریل، مدافع میلان روی ژروینیو در محوطه جریمه خطا کرد، داور نقطه پنالتی را نشان داد و کوین استروتمن موفق شد از روی نقطه پنالتی بار دیگر مهمان را پیش بیندازد اما در دقیقه ۷۷ شوت سنگین سولی مونتاری روی پاس ماریو بالوتلی باعث شد تا دو تیم در نهایت امتیازهای بازی را تقسیم کنند.

میلان با این تساوی ۱۹ امتیازی شد و در رده دهم جدول باقی ماند. رم نیز با این تساوی ۳۸ امتیازی شد تا هم چنان با پنج امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس در رده دوم جدول قرار گیرد.

یوونتوس با ۴۳ امتیاز در صدر جدول سری A قرار دارد و تیم های رم و ناپولی هر کدام ۳۸ و ۳۵ امتیاز در رده دوم و سوم جای دارند.

هفته هفدهم رقابت های سری A ایتالیا از شنبه هفته آینده آغاز می شود که در مهم ترین بازی اینتر و میلان در شهرآورد این شهر به مصاف هم خواهند رفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات