ستاره ساحل عاجی خط حمله گالاتاسرای از روبه رو شدن با تیم پیشین خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، گالاتاسرای، تیم دوم گروه B را برابر چلسی، تیم نخست گروه E قرار داد تا به این ترتیب دیدیه دروگبا، مهاجم ساحل عاجی نماینده ترکیه با ژوزه مورینیو و دیگر دوستان قدیمی اش در چلسی رو به رو شود.

دروگبا در این خصوص گفت: عجب قرعه ای! من خوش شانس ترین فرد در لیگ قهرمانان هستم. هر ۲ بازی رفت و برگشت این مرحله را در خانه ام انجام می دهم. یکی دو ماه دیگر دوباره شما را خواهم دید.

در همین حال اونال آیسال، رئیس باشگاه گالاتاسرای در واکنش به قرعه تیمش اظهار داشت: چلسی حریف بسیار قدرتمندی است. ما قبل از انجام مراسم قرعه کشی هیچ تیمی را به دیگری ترجیح نمی دادیم. قدرت گالاتاسرای برای همه آشکار است و ما می توانیم با هر حریفی مبارزه کنیم. خودمان را برای هر نتیجه ای آماده کرده ایم.

دیدار رفت تیم های گالاتاسرای و چلسی چهارشنبه ۷ اسفند در ورزشگاه ترک تلکام استانبول و بازی برگشت این ۲ تیم سه شنبه ۲۷ اسفند در ورزشگاه استمفوردبریج لندن برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات