مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: همیشه گفته ام مالکان عاشق در فوتبال باید جای خود را به مالکان عاقل بدهند، در این صورت و با برنامه ریزی دیگر بی جهت در فوتبال هزینه نمی شود.

به گزارش افکارنیوز ، صادق درودگر در مورد واگذاری سهام باشگاه ملوان به سیروس محجوب عنوان کرد: از چند وقت پیش به دنبال چند مالک و سرمایه گذار بودیم تا سهام ملوان را بخرند. در این مدت خیلی ها اعلام آمادگی کردند اما برخی فقط حرف زدند! بعضی ها هم که برنامه بلند مدت و خاصی در فوتبال نداشتند.

وی ادامه داد: بعد از کش و قوس های فراوان آقای محجوب پا پیش گذاشتند، چون ایشان قبلاً در نیوکاسل انگلستان سهام دار بودند اطلاعات خوبی در مورد فوتبال و بُعد بین المللی آن دارد. هر چند من این موارد را نمی دانستم اما بعد از صحبت با ایشان متوجه شدم که مطالعه او در زمینه فوتبال بسیار زیاد است و البته دنبال ریخت و پاش نیست.

مدیرعامل باشگاه ملوان ضمن تمجید از برنامه های سیروس محجوب در ملوان، تاکید کرد: آقای محجوب دنبال درآمد زایی است، من همیشه گفتم مالکان عاشق در فوتبال باید جای خود را به مالکان عاقل بدهند، در این صورت و با برنامه ریزی دیگر بی جهت در فوتبال هزینه نمی شود. بعضی ها به خاطر شور و شعفِ در کنار فوتبالی ها بودن هزینه ها را در این ورزش بالا می برند.

درودگر در خصوص دیگر برنامه های باشگاه ملوان بعد از حضور سیروس محجوب تصریح کرد: بزرگترین مسئله ای که آقای محجوب با آن موافقت کردند بحث راه اندازی آکادمی باشگاه ملوان در ۳ نقطه استان گیلان بود و همچنین برای تامین زیرساخت ها هم برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است.

وی در واکنش به سوال خبرنگار تسنیم، مبنی بر اینکه آیا کُدهایی که در خصوص شرایط مالکان در فوتبال می دهد به حسین هدایتی برمی گردد، به کلمه «خداحافظ» بسنده کرد و ترجیح داد در این باره صحبت نکند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات