سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بیک زاده مصدوم شده و شاید دو هفته او را در اختیار نداشته باشیم.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین استقلال در مورد دیدار با صبای قم در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: صبا تیم بسیار خوب و با برنامه ای است و من با نتایجش کاری ندارم اما فوتبال را با برنامه بازی می کند. ما باید در قم بازی کنیم و مسابقه سختی است.

وی در مورد غیبت برخی بازیکنان استقلال در تمرین گفت: نگویید غیبت این بازیکنان، چون آنها با هماهنگی در تمرین حضور ندارند. برخی در کلینیک هستند و برخی در تمرین بدنسازی و همه چیز برنامه ریزی شده است. فقط ساموئل به خاطر مشکل مالی حضور ندارد و بقیه در کنار تیم هستند.

قلعه نویی در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: مسئولیت من در حیطه مستطیل سبز است. شرایط مالی هم همین است. نمی توانیم بگوییم تمرین نمی کنیم. به خاطر مردم باید بمانیم و نباید کنار بکشیم. بازیکنان هم هر چه در توان دارند انجام می دهند. ما در شرایط سختی قرار داریم. البته این شرایط سخت برای قلعه نویی است. هر وقت قلعه نویی نباشد پول هست و وقتی قلعه نویی است، پول نیست. هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه هم تلاش خود را می کنند. البته مدتی وزارت ورزش وزیر نداشت و اکنون که وزیر آمده دغدعه های دیگری هست اما ما هفته به هفته بهتر می شویم.

سرمربی استقلال در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: محمد قاضی محروم است و هاشم بیک زاده هم شاید دو هفته نباشد. امشب وضعیتش مشخص می شود. ظاهرا او دوباره مصدوم شده است.

وی در مورد احتمال جدایی پژمان منتظری از استقلال گفت: با پژمان منتظری جلسه داشتیم و قرار است یک صحبتی هم با فتح الله زاده بکند و در کنار تیم بماند. پژمان منتظری پولی از استقلال نگرفته است.

قلغه نویی در مورد شناختش از مرفاوی سرمربی صبا گفت: همه همدیگر را می شناسیم اما آنچه مهم است اتفاقات داخل زمین است.

سرمربی استقلال در مورد وضعیت تیم ملی و صحبت های کی روش گفت: فقط در مورد استقلال صحبت می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات