مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم که جلسه امروز ما نتیجه بخش باشد و فردا دایی روی نیمکت باشد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان پس از جلسه در سازمان لیگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه جلسه بسیار خوبی را برگزار کردیم و دایی نیز حرف های بسیار خوب و مستدلی را زد. اعضای استیناف خوششان آمد امیدوارم ابهامات برطرف شده باشد.

وی افزود: در این جلسه صالحی رئیس کمیته استیناف با درایت و بزرگواری حرف ها را شنید و گفت خیلی مسائل را شفاف متوجه شدم. حالا باید ببنیم رای کمیته استیناف در خصوص حکم دایی چیست. امیدوارم تخفیف لازم را بدهند چون انصافا دایی حرف های قشنگی زد. تا فردا صبر می کنیم و بسیار امیدواریم که دایی روی نیمکت بنشیند.

وی در پاسخ به سؤالی که با اعلام برخی ها می توان جریمه را با برخی هزینه های مالی خرید یا محرومیت را با جریمه نقدی عوض کرد، گفت: ما درباره مسائل حرفی نزدیم بالاخره کمیته انضباطی و استیناف رایی صادر کردند و دایی هم امروز دلایل منطقی و قانع کننده ای آورد. خوشحالم جلسه خیلی خوبی بود و امیدوارم دایی تبرئه شود. خوشبختانه صالحی هم از جلسه راضی بود و معتقد بود دایی شفاف صحبت کرد.

وی در مورد اینکه امکان دارد شفاف تر درباره این جلسه حرف بزنید، گفت: اگر یک کم به من فشار بیاوری مجبورم اعتراف کنم.

رویانیان درباره بحث داوری و پرونده قهرمانی خاطرنشان کرد: هرگز از موضوع قهرمانی کوتاه نمی آییم. چه باشم و چه نباشم عاشق قهرمانی هستم و چاکر سیبیل های برخی خبرنگاران.

مدیرعامل پرسپولیس افزود: من هم معتقدم قهرمانی فقط متهم نیست اما ما حرکت سازنده ای انجام دادیم و علیرغم اینکه گفتند اتهام زدیم، اما کار ما سازنده بود که خوشبختانه خیلی ها مثل اصل کمیسیون ۹۰ و سازمان های دیگر نیز وارد این بحث شدند اما با قدرت می گویم ما همیشه احترام داوران را نگه می داریم و آنها را قبول داریم اما به هر قیمتی شده پای هزینه دادن متخلف ها خواهیم نشست و به هر قیمتی که شده سعی می کنیم متخلفان را معرفی کنیم.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی که متخلفان سه هزار میلیاردی معرفی شدند اما پرونده قهرمانی معرفی نشده، گفت: خدا وکیلی من تازه فهمیدم سه هزار میلیارد اختلاس نشده، چون کسی جرات ندارد سه هزار میلیارد اختلاس کند کمتر بوده است، مردهای حسابی یک به علاوه ۵ چند سال طول کشید که در حال حل شدن است و انشاءالله ما هم به کمک ظریف سعی می کنیم این مشکلات را برطرف کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات