هواداران فوتبال ایران می توانند بلیت های جام جهانی را به قیمت های ۹۰،۱۳۵ و ۱۸۰ دلار با مراجعه به سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) خریداری کنند.

به گزارش افکارنیوز ، قیمت بلیت های جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۱۴ به ترتیب ۹۰،۱۳۵و ۱۸۰ دلار اعلام شده که هواداران فوتبال در همه جای دنیا می توانند با مراجعه به سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) بلیت بازی های مورد نظر خود را خریداری کنند. شرط اصلی خرید اینترنتی بلیت های جام جهانی دارا بودن کارت اعتباری بین المللی (Credit card) است.

* ۷۵ بلیت رایگان

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تعداد ۷۵ قطعه بلیت بازی های ایران در جام جهانی را به صورت رایگان در اختیار فدراسیون فوتبال ایران قرار داده تا به هر صورت که صلاح می داند مورد استفاده قرار دهد. به جز این تعداد، هیچ بلیت رایگان دیگری به ایران داده نمی شود.

* ۷۰۰ بلیت با تخفیف، سهم ایران

فیفا به کشورهای صعود کرده به جام جهانی، ۷۰۰ قطعه بلیت با تخفیف ۱۰ درصد داده است تا با فروش آن به قیمت اصلی کمی درآمدزایی داشته باشند. فدراسیون فوتبال که این بلیت ها را تحویل خواهد گرفت، برنامه خاصی برای این بلیت ها دارد. جامعه فوتبال، باشگاه ها، هیات های استانی، مربیانی که از سوی فدراسیون به جام جهانی اعزام می شوند تا از نکات آموزشی آن استفاده کنند و افراد دیگری از جامعه فوتبال – به صلاحدید فدراسیون – از این ۷۰۰ بلیت بهره خواهند برد.

* هیچ بلیتی به آژانس های مسافرتی داده نشده است

فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که از بین بلیت های اعطایی فیفا و ۷۰۰ بلیت تخفیف دار، هیچ بلیتی به آژانس های مسافرتی و تورهای گردشگری داده نشده و صرفا در اختیار فدراسیون است.

* سهم هواداران هر تیم در جام جهانی هشت درصد صندلی های ورزشگاه است

در بازی های جام جهانی هواداران هر یک از دو تیم می توانند هشت درصد بلیت های آن بازی را خریداری کنند. مقدار کمی سهم میزبان است و ۸۰ درصد باقی مانده به صورت آزاد فروخته می شود.

ظرفیت ورزشگاه های جام جهانی ۴۵ تا ۶۵ هزار نفر است و تورهای گردشگری و آژانس های مسافرتی تنها می توانند از این طریق بلیت خریداری کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات