اتفاقی نیفتد سایپا را شکست می دهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به من ربطی ندارد پروین به چه کسی نامه زده است و همه تمرکزم برای دیدار مقابل سایپا معطوف شده است.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیم های پرسپولیس - سایپا گفت: همه بازی ها سخت است. سایپا نشان داده تیم خوبی دارد و نتایج این تیم نشان دهنده کیفیت آنها است.

وی با اشاره به شکست دور رفت پرسپولیس مقابل سایپا افزود: در بازی رفت شکست بدی خوردیم و امیدوارم این شکست را جبران کنیم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه ها به خوبی تمرین کردند و به هماهنگی مطلوب رسیده ایم. اگر فردا بچه ها خودشان باشند و اتفاقی نیفتد ۳ امتیاز بازی را کسب می کنیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: سایپا تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد اما هدف ما کسب ۳ امتیاز است تا بتوانیم جایگاه خودمان را در جدول تثبیت کنیم. متاسفانه در این دیدار امید عالیشاه را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما خوشبختانه محرومی نداریم.

دایی در خصوص شایعه تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس و همچنین نامه علی پروین به وزارت ورزش و جوانان مبنی بر تغییر مدیرعامل گفت: من کاری به این مسائل ندارم چون سرمربی تیم هستم. شما گفتید شایعه شده بنابراین تا قوت نگرفته صحبتی نمی کنم. به من ربطی ندارد پروین به چه کسی نامه داده است، تمام تمرکز من این است که فردا بتوانیم سایپا را شکست دهیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور ۳ بازیکن این تیم یعنی امید عالیشاه، پیام صادقیان و محسن مسلمان در اردوی زیر ۲۲ سال و اینکه اگر بازی های پرسپولیس به تعویق بیفتد در روند هماهنگی این تیم مشکلی بوجود نمی آید، تصریح کرد: کاری به این موضوع ندارم و هر زمان که نامه اش را ببینم نظر می دهم.

دایی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه نگران این مسئله نیست که بازیکنانش پس از پیروزی ۶ بر صفر مقابل مس کرمان دچار غرور شوند، خاطرنشان کرد: آیا قرار است هر تیمی ۶ گل بزند دچار غرور شود؟ ما همان شب بازی با مس این نتیجه را فراموش کردیم و تمرینات سختی را پیگیری کردیم که در بازی فردا به موفقیت برسیم.

وی اضافه کرد: فوتبال همیشه به این شکل نیست که روی خوش به ما نشان دهد و اگر یک کوچولو لغزش کنیم دچار مشکل می شویم. دوست ندارم بازی خوبی که در کرمان انجام دادیم خراب شود و بگویند که روی یک حادثه به پیروزی رسیده ایم.

سرمربی پرسپولیس درباره اظهارات فیرات سرمربی سایپا مبنی بر اینکه امیدوار است فردا داور تحت فشار نباشد، گفت: فیرات نظرش را گفته است. به نظرم قصاص قبل از جنایت درست نیست. ما که پس از جنایت حرف می زنیم گردنمان را می زنند، حتما فیرات علم غیب داشته که از الان اظهارنظر کرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات