با افشاگری معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس، قطبی اولین مربی ایرانی بود که قیمتش را تا مرز یک میلیارد تومان رساند. اگر چه بعدها قلعه نویی موفق شد به رکورد او برسد.

به گزارش افکارنیوز ، حالا که بحث بدهی ۸۰۰ میلیونی باشگاه پرسپولیس به اداره مالیات مطرح شده است، مسئولان این باشگاه به صورت شفاف تر در مورد قرارداد قطبی صحبت می کنند.

باشگاه قرمزها اولا اعلام می کند این بدهی برای باشگاه آنها نیست و افشین قطبی باید جریمه دیرکرد پرداخت مالیاتش را بپردازد، ثانیا آنها به صورت کاملا شفاف می گویند که قطبی برای لیگ هشتم رقم قراردادش یک میلیارد تومان بوده است!

چند روز پیش معاون حقوقی باشگاه در این مورد گفت: «قطبی در زمان حضورش در ایران قراردادی بالغ بر یک میلیارد با باشگاه داشت و فقط ۳۵۰ میلیون تومان آن را گرفت و قرارداد را فسخ کرد. »

به نظر می رسد با این افشاگری، قطبی اولین مربی ایرانی بود که قیمتش را تا مرز یک میلیارد تومان رساند. اگر چه بعدها قلعه نویی موفق شد به رکورد او برسد.

اما با این شرایط باید افشین قطبی را اولین مربی میلیاردی لیگ برتر نامید که البته با توجه به فسخ قرار دادش با سرخپوشان هرگز این مبلغ را دریافت نکرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات