رویانیان؛

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص برکناری اش گفت: «من علی رغم اینکه شنیده ام اعضای هیئت مدیره در خفا جلسه گذاشته اند و برای رفتن من امضا جمع کرده اند، اما تا لحظه آخر به کارم ادامه می دهم. »

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان در خصوص آخرین شرایطش در پرسپولیس اظهار داشت: «من به تازگی از طریق قائم مقام و برخی دیگر از افراد متوجه شدم که اعضای هیئت مدیره به صورت پنهانی جلسه ای برگزار کرده اند و در آن برای رفتن من تصمیم گرفته اند و امضا جمع کرده اند، اما من علی رغم این صحبت ها تا لحظه ی آخر به کارم ادامه می دهم. »

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: «نمی دانم وزارت ورزش با چه افرادی" سر و سر" دارد اما تاکنون تمام کارهایشان پنهانی بوده است اما برایم مهم نیست که وزارت ورزش چه تصمیمی در مورد من می گیرد، وزیر ورزش صاحب اختیار است. »

وی تاکید کرد: «من هیچ وقت دنبال لابی نبوده ام و تاکنون هم لابی نکردم و نمی کنم فقط هر تصمیمی می خواهند بگیرند اما کاری نکنند به پرسپولیس ضربه وارد شود. »

رویانیان ادامه داد: «هر چند دفعه یک بار نام چند نفر را به عنوان جایگزین من مطرح می کنند، یک زمان عابدینی و اکنون علی پروین را معرفی می کنند. صراحتاًً می گویم وزارت ورزش هر کاری می خواهد بکند اما از آنها انتظار دارم که حق میلیون ها طرفدار ایرانی که هوادار پرسپولیس هستند را ضایع نکنند و به این تیم ضربه نزنند و هر تصمیمی می خواهند بگیرند زودتر انجام دهند. »

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص کدورت پیش آمده بین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره گفت: «کدورتی با کسی ندارم و در دلم کینه هیچ کسی نیست با هر شخصی هم که عهده دار مدیرعاملی باشگاه شود تعامل خوبی خواهم داشت و اگر وی اجازه دهد به عنوان عضو هیئت مدیره یا به عنوان مشاور حتی یک دوست، کارم را ادامه می دهم. »

رویانیان خاطرنشان کرد: «هر چه زودتر تصمیم در خصوص باشگاه و مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گرفته شود خوشحال می شوم چرا که دوست ندارم به پرسپولیس ضربه وارد شود. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات