تراکتورسازی را نبریم باید به جای قهرمانی برای سهمیه آسیا تلاش کنیم

دروازه بان تیم فوتبال سپاهان دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز را به جدال تیم های زخم خورده تشبیه کرد.

به گزارش افکارنیوز ، رحمان احمدی در خصوص دیدار تراکتورسازی - سپاهان اصفهان اظهار داشت: باید در این دیدار حساس به نوار ناکامی و مساوی های متوالی مان پایان دهیم. فقط این بار امیدوارم از بدشانسی محض خارج شویم و توپ های ما به گل تبدیل شود.

دروازه بان ملی پوش سپاهان اصفهان در ادامه افزود: ۳ امتیاز بازی با تراکتورسازی برای ما بسیار ارزشمند است و حقیقتاً اگر نتوانیم این بازی را با برد خاتمه دهیم به جای تلاش برای قهرمانی باید برای کسب سهمیه بجنگیم و تلاش کنیم.

احمدی از تدابیر خاص سپاهان برای دیدار با تراکتورسازی یاد کرد و گفت: در تمرینات جدی تر کار و تلاش کردیم تا معایب مان برطرف شود. در عین حال روی نقاط قوت مان بیشتر کار کردیم تا با آمادگی بیشتر گام به میدان بگذاریم.

وی در خصوص عدم گلزنی سپاهان در دیدارهای اخیر گفت: فکر می کنم نباید تنها از مهاجمان تیم انتظار گلزنی داشته باشیم و دیگر بازیکنان هم باید در امر گلزنی به مهاجمان کمک کنند. باید در هنگام حملات پرتعداد و پرقدرت روی دروازه حریفان فشار بیاوریم و فرصت ها را از دست ندهیم.

دروازه بان تیم سپاهان همچنین خاطر نشان کرد: هم ما و هم تیم تراکتورسازی در بازی قبلی مان نتوانستیم پیروز شویم به همین دلیل دیدار فردای ما جنگ تیم های زخم خورده است. بدون شک هم تیم سپاهان و هم تراکتورسازی در بازی فردا فقط برای برد و کسب ۳ امتیاز تلاش می کنند، چون تساوی به درد هیچ کدام از ۲ تیم نمی خورد.

احمدی در خصوص برنامه اخیر کی روش و اردوهای پیش بینی شده از سوی سرمربی تیم ملی برای برپایی اردو در اروپا و آمریکای جنوبی و آفریقا خاطر نشان کرد: به هرحال انجام نشدن بازی های تدارکاتی موجی از ناراحتی را در بین اهالی فوتبال به وجود آورده بود اما با برنامه ریزی دقیق از سوی کی روش و پیش بینی اردوهایی مختلف برای تیم ملی همه نگرانی ها از بابت شرایط این تیم برطرف شد. حالا همه خوشحال هستند که با برنامه و پیش بینی اردوها و بازی های تدارکاتی وارد جام جهانی می شویم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات