ما با گلرهای سوم و چهارم و کمک مربی ها در بازی های تمرینی به زور ۹ به ۹ می شویم

به گزارش افکارنیوز ، هادی عقیلی را بدون شک باید یکی از بهترین مدافعان حال حاضر فوتبال ایران دانست. او که نقش خیلی پررنگی در گل نخوردن های سپاهان ایفا می کند. در بازی با تراکتور هم توانست تیمش را به خوبی رهبری کند و با درخشش در آن بازی ۳ امتیاز بازی حساس را از آن تیمش کند. هادی اگر چه مشکلاتی برایش با تیم ملی و کی روش به وجود آمده و اگر چه می توان حس تلخش را نسبت به عدم احتمالی حضورش در جام جهانی درک کرد. اما او با روحیه در تیمش برای موفقیت می جنگد. در همین رابطه با هادی عقیلی که کمتر حرف می زند و بیشتر فوتبال بازی می کند صحبت کردیم. مصاحبه مفصل خبرنگار سایت گل با هادی عقیلی را بخوانید:

بازی با تراکتور و بردن در یک روز سرد؟

بازی خیلی خوبی بود، بعد از چند هفته خوب بازی کردن و نتیجه نگرفتن توانستیم هم خوب بازی کنم و هم ببریم هر چند باید با گل های بیشتری بازی را می بردیم اما خب همین نتیجه ۳ امتیاز را برای ما به ارمغان آورد و توانستیم باخت دور رفت را جبران کنیم. ما بعد از چند هفته مساوی به این برد احتیاج داشتیم و با انگیزه خودمان را برای بازی های دیگر آماده می کنیم.

نتیجه نگرفتن سپاهان در ۷ هفته متوالی؟

به نظر من همان علت هایی که ابتدای فصل دخیل بود در این ۷ هفته هم سایه انداخته بود ما بدشانس بودیم و البته روی ضربات آخر هم دقت نداشتم و این را هم بگویم که استرس در تیم ما حاکم شده بود و این ها عواملی بود که در عدم بردن ما دخیل بود اما در کل با این برد فکر کنم همه چیز را فراموش کردیم و به موفقیت های بعدی فکر می کنیم.

دفاع موفق؟

خط دفاعی تیم خیلی خوب بوده اما من می گویم تیمی که گل نمی خورد دفاع تیمی خوب بوده است و کار تیمی باعث موفقیت می شود ما برخلاف هفته های اول که در فاز دفاعی ضعیف بودیم الان خوبیم ولی در فاز حمله در این چند هفته خوب عمل نکردیم.

بعد از داستان های غش داوران، سپاهان و حتی فولاد یا بگویم تیم های صنعتی تا چندین هفته نتایج لازم را نگرفتند این شبهاتی را به وجود می آورد آیا با من موافقی؟

این که ما نبرده بودیم یا فولاد فقط به زمین مسابقه مربوط است. البته من در مورد فولاد و تیم های دیگر نمی توانم صحبت کنم اما در مورد تیم خودمان باید بگویم به این موضوع ربطی نداشته و خودمان بودیم که ضعیف عمل کردیم و در بردن ناتوان بودیم. اما کلا باید بگویم که بعد از آن جریانات داورها خیلی محتاط عمل می کنند در مقابل سپاهان و بعد از آن قضیه نسبت به ما حساس شده اند، صحنه های داوری گواه حرف های من است و باید بگویم در این چند هفته داوری به ضرر ما هم بوده، در همین بازی با تراکتور خیلی از سوت های داور می توانست جور دیگری باشد. اما خب این بازی فشار بالایی داشت و داور با استرس عمل کرد و در چند صحنه به نفع ما بود اما به ضرر ما سوت زده شد.

کیفیت لیگ امسال؟

از لحاظ فنی خیلی با کیفیت است، سال های پیش اگر یک بازی را نمی بردیم باید چند هفته می بردیم تا جبران شود تا به جای اولمان برگردیم. اما الان تیم ها به هم نزدیک شده اند و کیفیت لیگ نسبت به سال های قبل بالاتر است. تیم های بالای جدول اقتدار صددرصد ندارند و می بینیم که ما بعد از ۷ هفته که نبردیم با یک برد فاصله خودمان را با صدرجدول کم می کنیم و این نشان می دهد که لیگ با کیفیت داریم و تیم ها به هم رسیده اند.

بهترین سپاهان این چند سال؟

سپاهان ۳ سال پیش قبل ا ز اینکه من به قطر بروم در آن مقطع تیم خیلی فوق العاده داشتیم همه تیم ها از ما وحشت داشتند و در مقابلمان با ترس بازی می کردند. ما تیم کاملی بودیم و هر جا می رفتیم توقعات جوری بود که باید ۴ تا ۴ تا می زدیم. الان اینطوری نیست و هیچ تیمی نمی تواند از خودش این توقع را داشته باشد.

عدم موفقیت سپاهان در یارگیری در نیم فصل؟

نه توانستیم یار بگیریم بلکه بازیکن هم از دست داده ایم. ما با گلرهای سوم و چهارم و کمک مربی ها در بازی های تمرینی به زور ۹ به ۹ می شویم اما می بینیم که تیم های دیگر اکثر تغییراتی داشتند و توانسته اند بازیکنانی را جذب کنند. تیم ما تنها تیمی بود که در نیم فصل نتوانست بازیکنی را به خدمت بگیرد و این به تیم ما ضربه می زند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات