تیم فوتبال استقلال با بیان این که مخالف جدایی پژمان منتظری از این تیم است از جلسه این بازیکن با فتح الله زاده برای بررسی این مساله خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی با بیان این که مخالف جدایی پژمان منتظری از استقلال است، گفت: یکی، دو هفته است که پژمان درباره رفتن از من درخواست کرده است، ولی به او گفته ام که مخالف این کار هستم، چون در این مقطع نمی توانیم کسی را به جای او جذب کنیم.

وی ادامه داد: پژمان یکی از بهترین بازیکنان ایران است که تا اینجا هم در استقلال زحمت زیادی کشیده است. اگر در نیم فصل بحث جدایی او مطرح می شد دست کم می توانستیم کسی را به جایش بگیریم، اما حالا این کار غیر ممکن است.

قلعه نویی هم چنین گفت: ما در سه جام درگیر هستیم و فشردگی بازی ها به گونه ای است که نمی توانیم با دو مدافع میانی کار کنیم، چون ممکن است بحث مصدومیت پیش بیاید.

سرمربی استقلال در پایان گفت: باز هم تاکید می کنم نمی خواهم که پژمان منتظری از استقلال جدا شود و امیدوارم که او باز هم شرایط تیم را درک کند و تا پایان فصل کمکش را از ما دریغ نکند، با این حال دیشب (شنبه) آقای فتح الله زاده با پژمان جلسه ای داشت تا تکلیف این مساله را روشن کند.

البته این در حالی است که این جلسه دیشب برگزار نشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات