جواد نکونام و پژمان منتظری در تمرین امروز تیم استقلال شرکت کردند.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱ صبح امروز برنامه های آماده سازی خود را در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد.

در تمرین امروز آبی پوشان هاشم بیگ زاده، مجید غلام نژاد، ساموئل، کبه، ستار همدانی، کریم بوستانی و محمدمهدی نظری حضور نداشتند.

*احمد جمشیدیان امروز هم مطابق روزهای گذشته به تمرینات اختصاصی پرداخت.

*جواد نکونام که به دلیل آسیب دیدگی در تمرین بعد از بازی استقلال مقابل صبا حضور نداشت امروز در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخته و در کارهای گروهی شرکت کرد. البته این بازیکن کمی زودتر از سایر بازیکنان استقلال از تمرینات کنار رفت.

*پژمان منتظری که همچنان بحث رفتن و یا نرفتن او از استقلال مطرح است امروز در کنار دیگر بازیکنان حضور پیدا کرد و اتفاقا با سوالات همبازیانش در مورد اینکه آیا تصمیم خود را گرفته یا خیر روبه رو شد. قرار است منتظری پس از جلسه با فتح الله زاده و قلعه نویی تصمیم نهایی را بگیرد. سرمربی تیم استقلال نیز امروز در گفت وگو با خبرنگاران اعلام کرد که مخالف جدایی این بازیکن از جمع بازیکنانش است.

*امیر قلعه نویی امروز با لباس شخصی در تمرین حاضر شد. وی در حالی که با خبرنگاران مصاحبه می کرد تمرین تیمش را به مجید صالح سپرد و مربی استقلال اجرای کارای تاکتیکی را برعهده داشت. قلعه نویی نیز پس از پایان مصاحبه اش با رسانه ها در گوشه ای از زمین نشست و پس از چند دقیقه راهی رختکن شد. وی پیش از آنکه زمین چمن را ترک کند با احمد جمشیدیان گفت وگو کرد و وضعیت این بازیکن را جویا شد.

*بازیکنان تیم استقلال که شنیده بودند امیر عابدینی اعلام کرده ممکن است تیمش برای بازی سه شنبه به تهران نیاید در این خصوص صحبت می کردند و می خواستند بدانند آیا بازی برگزار می شود یا خیر؟

*بخش اول تمرین امروز به گرم کردن بدن ها اختصاص داشت در بخش دوم بازیکنان بازی آقاوسط را پشت سر گذاشتند که مجید صالح خودش در این برنامه ها با بازیکنان کار می کرد. در بخش پایانی بازیکنان فوتبالی مشابه هندبال را پشت سر گذاشتند که امیرحسین صادقی نقش دروازه بان را ایفا می کرد.

*میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین امروز از بازیکنان پاسپورت آنها را می خواست زیرا قرار است از مدارک آنها برای ارسال اسامی به AFC استفاده کند.

*بازیکنان تیم استقلال امشب و در آستانه اربعین حسینی در منزل ستار همدانی حضور پیدا خواهند کرد.

دیدار تیم های استقلال و داماش روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات