سرمربی تیم فوتبال چلسی در خصوص اعتراض آرسنالی ها به بازی خشن بازیکنان این تیم گفت آنها همیشه دوست دارند گریه کنند.

به گزارش افکارنیوز ، دیدار تیم های فوتبال آرسنال و چلسی در ورزشگاه امارات با تساوی بدون گل به پایان رسید. " آرسن ونگر" در پایان این بازی گفت" مایک دین" می بایست خطای" ویلین" بر روی" تئو والکات" را پنالتی اعلام می کرده است. این در حالی است که سرمربی فرانسوی توپچی ها خطای" جان اوبی میکل" بر روی" آرتتا" را هم مستحق کارت قرمز دانسته است.

" ژوزه مورینیو" در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت: می دانید، آنها دوست دارند گریه کنند. این برای آنها شده یک رسم. به نظر من بازیکنان انگلیسی - برای مثال فرانک لمپارد - هرگز در چنین شرایطی به این مسائل دامن نمی زنند. بعضی از بازیکنان کشورهای دیگر هم چنین خصلتی در وجودشان است.

وی افزود: اگر شما برخوردی با حریف داشتید و یا حریفتان خشن بازی کرد، اجازه بدهید بازی انجام شود، این فوتبال انگلیسی است. بازیکنان خارجی چیزهای خوبی به همراه خود می آورند. آنها به اینجا می آیند چون با استعدادند اما من خصلت انگلیسی در فوتبال را می پسندم. انگلیسی ها در این مواقع می گویند: " بیا. بریم. " تکل میکل سخت و خشن بود اما فوتبال برای مردها و یا زن هایی با توانایی فوق العاده است.

سرمربی پرتغالی چلسی در ادامه تصریح کرد: بعضی از ورزش های دیگر هستند که برخوردی در آنها وجود ندارد. ورزش های فوق العاده ای که از بازیکنان تلاش بسیاری می خواهد و من به همه این ورزش ها که پر از قهرمان هستند احترام می گذارم. اما برخورد در آنجا معنی ندارد. اما فوتبال بازی برخورد است. فوتبال انگلیسی، زمستان، آب در میدان، تکل های لیز به هنگام سرعت های فوق العاده. سربلند باش. با سربلندی بازی کن. اگر صدمه دیدی، اوکی، صدمه دیدی.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات