افکارنیوز گزارش می دهد؛

عابربانک بعد از برد سرخ ها و حفظ صدرنشینی ۱۰۰ سکه تمام بهار آزادی ناقابل به عنوان پاداش به مجموعه تیم پرسپولیس تقدیم کرد تا با این پاداش و این خاصه خرجی عجیب حسابی یک جو رسانه ای مثبت را به نفع خود به راه بیاندازد. باید منتظر ماند و دید تا در نهایت این رقابت عجیب و جنجالی به کجا ختم خواهد شد و کدامیک از این دو مولتی میلیاردر جنجالی در این دوئل موفق به خرید پرسپولیس می شوند؟

گروه ورزشی - داستان مدیریت باشگاه پرسپولیس بدل به یک کلاف پیچیده شده و ظاهرا قرار نیست که به این زودی ها خاتمه پیدا کند. محمد رویانیان مدتهاست در آستانه درب خروجی باشگاه قرار گرفته و زمزمه برکناری وی هر روز پررنگ تر از قبل می شود و حتی گمانه زنی ها برای انتخاب جانشین او ادامه دارد و هر روز یک گزینه جدید برایس مدیریت باشگاه پرسپولیس اعلام موجودیت می کند اما موازی با تلاش رقبا برای نشستن روی صندلی سردار جنگ قدرتی در پشت پرده نیز وجود دارد.

به گزارش افکارنیوز ، جنگ قدرتی که فرا تر از صندلی مدیریت باشگاه است و بر سر موجودیت و مالکیت پرسپولیس است! مدتهاست که بحث واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی به گوش می رسد و این بحث با توجه به شرایط اقتصادی نابسامان دولت و البته بدهی های انباشته دو باشگاه و هزینه های کمرشکن جدی تر از قبل شده است.

ظاهرا وزارت ورزش دولت یازدهم تصمیم جدی به واگذاری این دو باشگاه پردردسر دارد تا برای همیشه از شر مشکلات و هزینه های این دو باشگاه راحت شود. در همین رابطه با بالا گرفتن زمزمه های واگذاری این دو باشگاه به ویژه پرسپولیس، از هم اکنون رقبا برای تملک این باشگاه خیز برداشته اند. رقبایی که در صدر آن ها دو چهره جنجالی و پر سر و صدا دیده می شوند که چندی است در حوالی ورزش رویت شده و با سرمایه گذاری در این حوزه برای خود شهرت فراوانی خریده اند.

رقابت میلیاردی!

مشتری اول البته قدمت بیشتری دارد و قریب به یک دهه است در ورزش نامش به گوش می رسد. حسین هدایتی که سال هاست در اطراف پرسپولیس پرسه می زند و در برهه ای عضو هیات مدیره پرسپولیس بود و همیشه خود را عاشق سینه چاک پرسپولیس معرفی کرده و همیشه تلاش های فراوانی برای رسیدن به پرسپولیس داشته است.

این عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس مشتری قدیمی باشگاه محسوب می شود و جالب اینکه در فصل جاری بار ها به کمک رویانیان شتافته و مبالغی را برای حل مشکلات مالی مانند تامین هزینه جذب خلعتبری پرداخت کرده است. با بالا گرفتن شایعه واگذاری پرسپولیس، هدایتی این روز ها به علی پروین نزدیک شده و گفته می شود قصد دارد با استفاده از نفوذ و محبوبیت پروین پرسپولیس را در اختیار بگیرد. نکته ای که البته پروین آن را تائید کرده و گفته که هدایتی قول داده در صورت واگذاری پرسپولیس به او و رفقایش، کلیه هزینه های پرسپولیس را متقبل شود.

هدایتی اما در این مسیر تنها نیست و یک رقیب جدی دارد. رقیبی که سن و سال و حتی قدمتش در حوزه ورزش و اقتصاد ایران به اندازه هدایتی نیست اما بسیار از پر سر و صدا تر است. بابک زنجانی مالک باشگاه راه آهن و رفیق شفیق رویانیان که در یکی دو سال اخیر همه جا ردپایی از او دیده می شود؛

از پرونده تامین اجتماعی گرفته تا وزارت نفت و شهرداری و البته سینما و ورزش! زنجانی با توجه به علاقه اش به حضور در ویترین رسانه ها و کسب شهرت بیشتر علاقه فراوانی به خرید پرسپولیس با تمام حاشیه هایش دارد و برای این هدف نیز روی رویانیان حساب ویژه ای باز کرده.

مدیری که در فصل جاری مراودات فراوانی با زنجانی داشته و در بسیاری از پروژه های اقتصادی باشگاه پرسپولیس از تاسیس شبکه ماهواره ای گرفته تا رستوران های زنجیره ای و خط هواپیمایی با این چهره جنجالی شراکت داشته و حالا زنجانی درصدد است به پاس همه این خوش خدمتی ها رویانیان مسیر خرید پرسپولیس را برای او هموار کند. مدیری که البته خودش این روز ها روی لبه تیغ راه می رود و برای بار  n اُم استعفا داده!

حق حساب ۱۰۰ سکه ای!

در همین گیر و دار حسین هدایتی با توجه به رابطه نزدیکش با پروین و البته سبقه پرسپولیسی اش از رقیب خود جلو تر است به ویژه اینکه علی پروین نقش یک شاه کلید را در این معامله بازی کرده و از همین رو هدایتی شانس بیشتری نسبت به زنجانی برای خریدن پرسپولیس را داراست.

در همین رابطه هدایتی از همین حالا ریخت و پاش و بذل و بخشش های خود را برای آغاز کرده تا بتواند جریان را به سود خود کند.

از همین رو عابربانک فوتبال ایران چهارشنبه در یک مصاحبه احساسی جو رسانه ای را متوجه خود کرد و وعده یک پاداش ویژه و قابل توجه را به سرخپوشان در صورت تکرار برد ۶-صفر هفته گذشته برابر مس را برابر سایپا داد.

مصاحبه ای که همه نگاه ها را متوجه او کرد و مشخص بود که شدنی نیست اما برد خفیف ۱-صفر سرخ ها برابر سایپا هم سبب نشد تا هدایتی از وعده ای که داده عدول کند و دست به جیب نشود! آقای عابربانک بعد از برد سرخ ها و حفظ صدرنشینی ۱۰۰ سکه تمام بهار آزادی ناقابل به عنوان پاداش به مجموعه تیم پرسپولیس تقدیم کرد تا با این پاداش و این خاصه خرجی عجیب حسابی یک جو رسانه ای مثبت را به نفع خود به راه بیاندازد.

باید منتظر ماند و دید تا در نهایت این رقابت عجیب و جنجالی به کجا ختم خواهد شد و کدامیک از این دو مولتی میلیاردر جنجالی در این دوئل موفق به خرید پرسپولیس می شوند؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات