سران باشگاه تاتنهام با عقد قراردادی با مربی موقت خود او را رسماً به عنوان جانشین آندره ویلاس بواس معرفی کردند.

به گزارش افکارنیوز ، سایت باشگاه تاتنهام با انتشار بیانیه ای اعلام کرد تیم شروود، مدیر فنی این تیم که از هفته گذشته به دنبال اخراج آندره ویلاس بواس به صورت موقت هدایت اسپرزها را برعهده گرفته بود از این پس به عنوان سرمربی رسمی سفیدپوشان لندنی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

ویلاس بواس پرتغالی هفته گذشته در پی کسب نتایج ضعیف همچون شکست خانگی ۵ بر صفر برابر لیورپول طی توافقی ۲ جانبه با روسای باشگاه تاتنهام از این تیم جدا شد و جای خود را موقتاً به شروود داد، هرچند شروود سران باشگاه را تهدید کرد حاضر نیست به عنوان مربی موقت برای آنها کار کند و اگر خواستار ادامه فعالیت وی هستند باید با او قراردادی رسمی به عنوان سرمربی جدید تیم منعقد کنند.

او اکنون به خواسته خود رسیده است، چرا که دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام پذیرفته که با او به عنوان سرمربی تیم تا پایان فصل ۱۵-۲۰۱۴ قرارداد ببندد.

در این بیانیه به نقل از دنیل لوی آمده است: ما نسبت به تغییر در کادر فنی تیم در اواسط فصل کاملاً بی میل بودیم اما احساس کردیم که به نفع باشگاه است که این تغییر صورت بگیرد. ما تیمی فوق العاده داریم، تیمی که ما یک سرمربی فوق العاده به آن بدهکاریم، کسی که بتواند بهترین بازی های را از آنها بگیرد و اجازه شکوفا شدن استعدادهای شان را بدهد. خوشحالیم که در باشگاه خود مربی با استعدادی مانند تیم شروود داریم. ما به توانایی های او ایمان داریم و می دانیم که او دانش و نیروی کافی برای پیش راندن تیم را دارد.

در کنار تیم شروود، کریس رمزی، لس فردیناند و استفن فروند به عنوان دستیاران شروود در کادر فنی تاتنهام فعالیت خواهند کرد.

انتصاب شروود به عنوان سرمربی رسمی تیم در حالی صورت گرفته است که پیش از این از گزینه هایی مانند لوئیز فن خال و کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران به عنوان گزینه های جانشینی آندره ویلاس بواس نام برده می شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات