توره و آگرو علاقه مند آمدن مسی به سیتی هستند و در پیامی برای وی گفته اند: «کاش تو اینجا بودی! »

به گزارش افکارنیوز ، یحیی توره و سرخیو آگرو ستاره های منچستر سیتی از لیونل مسی خواسته اند که به آنها در ورزشگاه اتحاد بپیوندد.

از وقتی که مسی با خاویر فائوس نایب رییس باشگاه بارسلونا اختلاف پیدا کرده و علنا گفته که این فرد از فوتبال چیزی نمی فهمد گمانه زنی ها در مورد احتمال جدایی مسی از کاتالان ها اوج گرفته است. وضعیت از جایی بدتر شده که مسی اخیرا دچار آسیب دیدگی همسترینگ شده و از اوایل نوامبر به این سو دیگر بازی نکرده است.

توره در مصاحبه اخیر خودش گفته: «اگر مسی می توانست بارسا را ترک کند چه می شد؟ ! کاش پیش ما می آمد! دلم می خواهد جواب این درخواست بله باشد. در بارسلونا همیشه باید یک ستاره باشد. فقط یکی. دو تا امکان ندارد. با توجه به مصدومیت مسی و مشکلات حاشیه ای که برای او پیش آمده نیمار از فرصت استفاده کرده و خودش را خوب نشان داده. معلوم است که این وضعیت شرایط را برای مسی سخت تر هم کرده است. »

سرخیو آگرو همبازی مسی در تیم ملی آرژانتین هم به خبرنگاران گفته: «بله، او باید به سیتی بیاید. آن وقت کنار هم بازی می کنیم! سیتی باید او را بخرد! »

پیش از این پابلو زابالتا دیگر بازیکن آرژانتینی سیتی هم فاش کرده بود که مسی بارها از او در مورد زندگی و کارش در سیتی پرس و جو کرده: «او در مورد سیتی از من خیلی سوال پرسید. ما اغلب با هم در این مورد حرف می زنیم. »

اما پدر مسی در اظهارنظر اخیر خودش گفته که شایعات صحت ندارند و مسی عاشق بارسلونا است. خورخه مسی گفته: «لئو در بارسلونا رشد کرده و عاشق این باشگاه است. هیچ مشکلی بین لئو و مدیران باشگاه نیست. طی چند ماه اخیر ساندرو روسل از مسی کاملا حمایت کرده و ما رفتارهای بارسلونا در این زمینه را قابل ستایش می دانیم. در مواقعی مثل حالا که مسی مصدوم شده، ما به کمک باشگاه بیشتر از هر زمان دیگر نیاز داریم. سطح حمایت های شان نشان می دهد که چقدر برای مسی ارزش قایل هستند. اهداف آنها هم درست مثل ماست. مسی هم دوست دارد برای تیمی که نماینده اش است جام ها و افتخارات زیادی کسب کند. »

مسی از زمانی که مصدوم شده به آرژانتین رفته و در اسیسا (Ezeiza) مرکز تمرینات تیم ملی آرژانتین مراحل درمانی اش را دنبال می کند و زیر نظر اتحادیه فوتبال این کشور است که اعلام کرده اند او به آمادگی کامل خیلی نزدیک شده و فاز سوم مراحل درمانی اش را در روساریو شهر زادگاهش شروع کرده.

پیش بینی شده که مسی از ۱۲ دی ماه به هم تیمی هایش در بارسلونا بپیوندد و در بازی های سال ۲۰۱۴ میلادی حضور داشته باشد. اظهارنظرهای اخیر توره و آگرو فقط به گمانه زنی هایی که احتمال صحت داشتن شان کم است اضافه خواهد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات