سرمربی تیم کشتی خونه به خونه بابل گفت: اشتباهات داوری و نبود تست دوپینگ ۲ مشکل اساسی مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد است.

به گزارش افکارنیوز ، رضا یزدانی اظهارداشت: همه چیز در تیم خونه به خونه مناسب است و شرایط از این بهتر نمی شود. کشتی گیران هفته به هفته بهتر شدند و اکنون آماده یک جنگ تمام عیار هستند. ما کار را با قدرت شروع کردیم و با قدرت نیز تمام خواهیم کرد.

وی افزود: ما لیاقت قهرمانی را داریم و باقی دست خدا است. اکنون کشتی گیران از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی را دارند و پتانسیل تیم ما نیز بسیار بالا است و امیدوارم به حق خود برسیم.

سرمربی تیم کشتی خونه به خونه بابل خاطرنشان کرد: نگرانی خاصی نداریم و تنها امیدواریم داوران خوبی را برای قضاوت در دیدار نیمه نهایی و فینال انتخاب کنند. جدا از آن نبود تست دوپینگ برای برخی از کشتی گیران لیگی فرصت بسیار خوبی است. مدتی است برخی می گویند فلان کشتی گیر لیگی است اما در واقع به دلیل نبود تست دوپینگ است که یک کشتی گیر لیگی می شود. باید جدا از جدی گرفتن ماجرای دوپینگ، از داوران خوبی نیز استفاده شود.

یزدانی عنوان کرد: من زیر دست بهترین داوران دنیا بوده ام ولی داوران ما نمی توانند حتی تشخیص دهند که کدام کشتی ‎گیر حمله می کند و کدام کشتی گیر ایستاده است!

دارنده ۲ مدال طلای جهان در ارتباط با آخرین وضعیت صادق گودرزی نیز تصریح کرد: گودرزی را ما قبل از آغاز مسابقات جذب و چندین بار نیز با وی مذاکره انجام دادیم اما اکنون قرار است باشگاه نامه ای به فدراسیون بدهد و شاید از وی شکایت کنیم. او به ما تعهد داشت اما به آن عمل نکرده و شاید به همین دلیل جریمه شود. ما پیش از مسابقات جهانی پیش پرداخت خوبی را به او پرداخت کردیم و سعی کردیم بهترین شرایط را برای او فراهم کنیم اما این کشتی گیر به تعهدات خود عمل نکرد. به هر شکل اکنون قصد وارد شدن به حاشیه را ندارم و پس از مسابقات صحبت های زیادی را انجام خواهم داد.

یزدانی در خاتمه تصریح کرد: تیم ما پتانسیل خوبی دارد و متکی به یک فرد نیست. من نیز به دلیل رفاقت با گودرزی سعی کردم محیط آرامی را برای او مهیا کنم اما من نیز به تیم تعهد دارم و نمی توانم به دلیل رفاقت از بسیاری مسائل چشم پوشی کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات