نایب قهرمان مسابقات المپیک و جهانی گفت: کشتی را باید برای همیشه کنار بگذارم و این موضوع تقریبا قطعی شده است.

به گزارش افکارنیوز ، صادق گودرزی که چندی پیش از خداحافظی اجباری اش از دنیای کشتی خبر داده بود پس از مراجعه دوباره به پزشک معالجش گفت: دکتر از من MRI رنگی گرفت و اعلام کرد به دلیل فشار تمرینات چند لخته و خون مردگی در بین مهره C۴ تا C۷ کمر من وجود دارد که این بسیار خطرناک است.

وی افزود: به همین دلیل پزشک به من گفت کشتی را برای همیشه کنار بگذارم و حتی نماینده فدراسیون کشتی هم با من نزد پزشک آمده بود تا نتیجه نهایی را به سرپرست فدراسیون کشتی اعلام کند. با این حال قرار است بار دیگر با MRI که از من گرفته شده نتیجه نهایی را بگویند اما تاکنون و براساس گفته پزشک امید چندانی نیست و شاید دیگر نتوانم روی تشک بروم.

دارنده مدال نقره المپیک لندن عنوان کرد: رسول خادم هماهنگ کرده در هفته آینده به چند پزشک دیگر مراجعه کنم تا در صورت امکان زیر تیغ جراحی نروم. هنوز هم باورم نمی شود چنین اتفاقی برایم رخ داده و از اینکه کشتی را از دست دادم در شوک به سر می برم.

گودرزی گفت: امیدوارم شرایط به نحوی فراهم شود تا بازهم بتوانم برای ایران افتخارآفرین باشم. نمی دانم شرایطم را چگونه بازگو کنم، همچنان باور این موضوع که دیگر قادر به پوشیدن دوبنده نیستم برایم غیرقابل هضم است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات