سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان گفت: بازی بزرگی را پس از ۸ سال در انزلی بردیم.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی در نشست خبری پس از بازی تیم های فوتبال ملوان و پرسپولیس که با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد اظهار کرد: ما بازی را بد شروع نکردیم و حملاتی روی دروازه حریف داشتیم. فکر می کنم در موقع خوبی هم گل زدیم. ملوان پس از گل ما در یکی دو صحنه خطرساز ظاهر شد اما خوشبختانه به گل نرسید.

وی افزود: در نیمه دوم فرصت های بسیار خوب دیگری به دست آمد که ما می توانستیم گل هایمان را افزایش دهیم اما متاسفانه آن موقعیت ها از دست رفت. نهایتا خوشحالیم که یک بازی بزرگ را بردیم و سه امتیاز مهمی را به دست آوردیم. از تمامی بازیکنانم تشکر می کنم که با تلاش و جنگندگی در میدان، توانستند چنین نتیجه ای را رقم بزنند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پرسپولیس را مدعی اصلی قهرمانی می دانید و به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هم هستید گفت: از روزی که کارمان را در لیگ امسال شروع کردیم همین هدف را داشتیم. رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای ما اهمیت زیادی دارد و به قهرمانی در لیگ هم نگاه می کردیم. تمام تمرکزمان در حال حاضر صرفا نتیجه گرفتن است. ما به این هدف بسیار سخت نزدیک می شویم. قهرمانی در لیگ امسال یکی از سخت ترین کارهاست چون تمام تیم های اول جدول با اختلاف دو سه امتیاز پشت سر هم هستند بنابراین یک اشتباه و باخت در یک بازی می تواند کار را بسیار دشوار کند. فکر می کنم چندین تیم در لیگ امسال می توانند به قهرمانی برسند اما پرسپولیس به شایستگی لایق رسیدن به این عنوان است.

دایی در پاسخ به اینکه چطور در زمانی که تصمیم گرفتید قاسم دهنوی را به میدان بفرستید اما اعلام شد نمی توانید از او استفاده کنید گفت: روز گذشته به ما گفتند می توانیم از قاسم دهنوی استفاده کنیم و برای همین من این بازیکن را در لیست ۱۸ نفره تیم قرار دادم. اما درست در لحظه آخری که قصد تعویض او را داشتیم، به ما گفتند که نمی توانیم این کار را انجام دهیم. البته خدا را شکر که این عمل را انجام ندادیم وگرنه تمام زحمات مان مثل آب خوردن به هدر می رفت.

وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه رفتار تماشاگران را در این مسابقه چطور دیدید گفت: خوشحالم بعد از ۸ سال توانستیم ملوان را در انزلی شکست دهیم. من درباره هواداران و تماشاگران در انزلی حرف خاصی نمی توانم بگویم اما بسیاری از انزلی چی ها از نزدیکان و دوستان بسیار خوب من هستند. غفور جهانی یکی از آن هاست که او را بسیار دوست دارم.

دایی با بیان اینکه شرایط زمین ورزشگاه تختی انزلی اجازه نداد بازیکنانش بازی واقعی خودشان را به نمایش بگذارند گفت: پرسپولیس تغییرات متعددی در خط هافبک و بخش تهاجمی تیمش داشته است و برای همین احتیاج به زمان داشتیم تا بتوانیم هماهنگ تر شویم. اکنون تلفیق خوبی میان خطوط میانی و حمله ما صورت گرفته و بازیکنانم روی زمین به راحتی بازی خوبی انجام می دهند. اما متاسفانه شرایط زمین مسابقه امروز به بازیکنانم اجازه نداد بتوانند به نحو احسن بازی تکنیکی و تاکتیکی شان را به نمایش بگذارند. پرسپولیس روز به روز هماهنگ تر می شود. بازیکنانم به این درک رسیده اند که با یک اشتباه کوچک ممکن است نتیجه ای را واگذار کنیم و به دنبال آن سه چهار پله در جدول عقب بیفتیم.

سرمربی پرسپولیس همچنین درباره سوالی مبنی بر علت بخشیده شدنش در کمیته استیناف گفت: چرا این سوال را از من می پرسید؟ باید آن را از مسئولان مربوطه بپرسید. علی دایی به دنبال عدالت است. حکمی به ناحق علیه من صادر شده بود و من از کمیته استیناف تشکر می کنم که اجازه داد صحبت هایم را انجام دهم و دفاعیات لازم را داشته باشم. مطمئن باشید اگر علی دایی امروز کنار خط نبود باز هم تیم من برنده این مسابقه می شد. من زندان نبودم که با یک حکم شبانه بخواهم آزاد شوم!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات