تعداد تماشاگران بازی استقلال و داماش کمتر از ۱۰۰ نفر!

دیدار استقلال داماش در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که تعداد تماشاگران به ۱۰۰ نفر هم نمی رسد.

به گزارش افکارنیوز ، دیدار ۲ تیم استقلال و داماش در حالی از ساعت ۱۶: ۲۵ در ورزشگاه آزادی آغاز می شود که کمتر از ۱۰۰ تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و سکوهای خالی ورزشگاه آزادی به گونه ای است که به نظر می رسد بازی بدون تماشاگر برگزار می شود. تعداد نیروهای انتظامی و حراست ورزشگاه از تعداد تماشاگران بیشتر است. ورزشگاه آزادی در سکوت کامل به سر می برد و معدود تماشاگران حاضر هیچ تشویقی انجام نمی دهند و تنها صدای بازیکنان در حال گرم کردن سکوت ورزشگاه را می شکند.

* استقلال در این دیدار با ترکیب مهدی رحمتی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، ایمان باصفا، آرش برهانی، محمد قاضی و خسرو حیدری به میدان می رود و سیدحسین حسینی، علیرضا نیکبخت واحدی، سیاوش اکبرپور، مجید غلام نژاد، مهرداد اولادی و محمدمهدی نظری بازیکنان ذخیره این تیم هستند.

* حضور نکونام درترکیب اصلی که مصدوم شده بود از نکات مهم است.

* ترکیب تیم داماش گیلان نیز بدین شرح است: میلاد فراهانی، ابوذر رحیمی، ابوالفضل حاجی زاده، محمد سیاه، علیرضا نظیف کار، محمدرضا مهدوی، مصطفی حاجتی، هادی سهرابی، حمید خدابنده لو، روح الله سیفی و مسعود حسن زاده. همچنین بهنام لایقی فر، محمدرضا الماس خاله، سعید قدمی، امیر متوسل زاده، امیرمحمد مظلوم، رسول سروش نیا و محمد دادرسی بازیکنان ذخیره تیم داماش هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات