سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: برابر راه آهن فرصت خوبی داشتیم تا امتیازات تیمی مان را بیشتر کنیم اما در عین ناباوری و شتاب زدگی مهاجمان مان این فرصت را از دست دادیم.

به گزارش افکارنیوز ، حسین فرکی در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار تیمش برابر راه آهن، اظهار کرد: تیمی که قدر فرصت های خود را نداند، امتیاز به دست نخواهد آورد. می دانستم که راه آهن فقط برای نباختن به این جا آمده است؛ چرا که موقعیت جدولی از آن ها چنین می خواست.

وی عنوان کرد: صراحتا اعلام می کنم که ما می توانستیم با بیش از شش گل صد درصدی و چهار گل ۸۰ درصدی، بهترین نتیجه لیگ برتر را رقم بزنیم اما اتفاقات نادر فوتبال و به ویژه بی دقتی مهاجم مان، این فرصت را از ما گرفت.

فرکی در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص این جمله ابراهیم زاده که" ما در این بازی مانند عملکرد خود فولاد در بازی های خارج از خانه بازی کردیم" گفت: در مورد نظر ابراهیم زاده باید بگویم که وی شوخی کرده است، چرا که شخصا بعد از بازی به ما گفت چاره ای نداشتیم جز این که به این صورت بازی کنیم.

وی همچنین درخصوص وضعیت ورزشگاه غدیر اهواز خاطر نشان کرد: این ورزشگاه زمین چمن بسیار خوبی دارد و ما از این به بعد دو جلسه از تمرینات مان را در این جا برگزار می کنیم. باتوجه به تعطیلی لیگ هم، تمرینات تیم مان تا شنبه هفته آینده تعطیل است.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های فولادخوزستان و راه آهن از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، عصر امروز با تساوی بدون گل در اهواز به پایان رسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات