پیشکسوت استقلال می گوید که این تیم بازی های زیبایی را به نمایش نمی گذارد و مشکلات مالی و مصدومیت ها از عوامل اصلی این مسائل است.

به گزارش افکارنیوز ، علی جباری در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد استقلال بازی های زیبایی را به نمایش نمی گذارد، گفت: بله این حرف درستی است که استقلال زیبا بازی نمی کند. من فکر می کنم شرایط بد مالی استقلال مشکلاتی را ایجاد کرده و از طرف دیگر مصدومان این تیم تعداد قابل توجهی هستند. البته با این وجود ما در نتیجه گیری موفق عمل کرده ایم.

امیدواریم این روند نتیجه گیری استقلال با بازی های زیبا همراه شود و به ایده آلی که سال گذشته تجربه کردیم نزدیک تر شویم. وقتی دست کادر فنی پر باشد، نحوه آرایش تیم و اتخاذ استراتژی هم راحت تر است و همین امر در کیفیت بازی تیم موثر خواهد بود. در حال حاضر اگر بیگ زاده مصدوم نبود ما شاهد وضعیت بهتری در جناح چپ استقلال بودیم و نبود او باعث شده تا در جناح چپ استقلال روند خوبی را شاهد نباشیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تنها مشکلات مالی را عامل بازی های نچندان زیبای استقلال می داند، اظهار کرد: مشکلات مالی یکی از عوامل تضعیف روحیه بازیکنان است و از آن جهت یکی از عوامل موثر محسوب می شود. هرگاه تمامی بازیکنان استقلال در کنار تیم بوده اند، استقلال بازی های زیبایی را به نمایش گذاشته و در این میان وضعیت مصدومان استقلال خیلی موثر است. من قبول دارم که استقلال کیفیت لازم را ندارد اما به روند تیم امیدوارم و فکر می کنم این مشکل در هفته های آتی بهتر می شود.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا آبی پوشان با جدایی منتظری دچار مشکل می شوند، عنوان کرد: من فکر می کنم اگر منتظری برود استقلال به مشکل بر می خورد. او اگر می خواست از جمع ما جدا شود باید قبلا این مسئله را اطلاع می داد تا در نیم فصل یک بازیکن بجای او جذب می شد و رفتن او در این بازه زمانی مشکلاتی را برای استقلال ایجاد می کند. منتظری بازیکن استقلال است و به این تیم علاقمند است. من اعتقاد دارم ماندن او در جمع آبی پوشان هم برای خودش بهتر است و هم برای استقلال فایده دارد.

جباری در پایان با ابراز نگرانی از کیفیت بازی های استقلال افزود: اگر این روند بازی کردن های استقلال ادامه دار باشد، ما در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دچار مشکل می شویم. البته همانطور که گفتم امیدوارم این روند ادامه دار نباشد و با درایت کادرفنی و مدیریت فتح الله زاده روحیه بازیکنان بازگردد و قلعه نویی بتواند بازی های با کیفیت تری را از بازیکنان استقلال بیرون بکشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات