سیدصالحی:

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره عدم گلزنی اش گفت: می دانم انتظارات از من زیاد است اما مهم تر از گلزنی من، برد پرسپولیس است.

به گزارش افکارنیوز ، سیدمهدی سیدصالحی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی عنوان کرد: با صحبت های علی دایی و کادر فنی می دانستیم بازی دشواری در انزلی داریم. ملوان چند هفته ای بود که خوب نتیجه می گرفت اما لطف خدا شامل حال ما شد تا بازی را خوب شروع کنیم و زود به گل برسیم.

وی با ابراز خرسندی از اینکه پرسپولیس بعد از ۸ سال موفق شد ملوان را در انزلی شکست دهد، خاطر نشان کرد: خوشبختانه بعد از گلی که زدیم بازی را اداره کرده و پیروز شدیم.

سیدصالحی در خصوص اینکه چرا مقابل ملوان خشن بازی کرده است، اظهار داشت: شرایط زمین و گلی بودن آن باعث می شد تا لیز بخورم ولی به هیچ عنوان قصد زدن بازیکنان حریف یا مصدوم کردن آنها را نداشتم.

مهاجم تیم پرسپولیس در خصوص عدم گلزنی در ۲ بازی گذشته تصریح کرد: من تمام تلاشم را برای باز کردن دروازه حریفان انجام می دهم. می دانم انتظارات از من زیاد است اما باید بگویم مهم تر از گلزنی من، برد پرسپولیس و موفقیت تیم است.

سیدصالحی درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس در این فصل و رکورد خوب سرخپوشان در این مورد، گفت: با اینکه ساختار دفاعی تیم خوب است اما مدافعان و دروازه بان پرسپولیس واقعاً عالی کار می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات