صادقیان:

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «دیگر دوست ندارم درباره نظر کی روش و تیم ملی حرفی بزنم چون همه چیز را به آن بالای سری سپرده ام. »

به گزارش افکارنیوز ، پیام صادقیان در مورد بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل ملوان انزلی صحبت های زیر را انجام داد:

* بازی با ملوان را چطور دیدی؟

- خدا را شکر بازی خوب و منطقی ای را مقابل تیم خوب و با انگیزه ملوان به نمایش گذاشتیم و مزدش هم کسب سه امتیاز در حساس ترین شرایط لیگ برتر بود. جا دارد این برد را به تمام پرسپولیسی ها تبریک بگویم.

* باز هم گل نزدی؟

- متأسفانه در دو بازی گذشته شانس یارم نبود، من در بازی گذشته دو بار توپ را به تیر دروازه حریف کوبیدم و در این بازی هم همین اتفاق افتاد اما خدا را شکر می کنم که توانستم باز هم پاس گل بدهم. این موضوع برای من خیلی ارزش دارد چون هدفم این است که همیشه در پیروزی تیمم کوچکترین سهمی داشته باشم.

* به نظر شما کی روش این بازی های تو را می بیند؟

- نمی دانم، فوتبال خودم را خوب یا بد بازی می کنم و همه چیز را دست آن بالاسری می سپارم. اگر خدا بخواهد حتماً به جام جهانی می روم و هیچ چیزی جلودارم نیست اگر نخواهد مجبورم از خانه بازی ها را نگاه کنم پس همه چیز را به آن بالای سری سپردم.

* این حرف ها را واقعاً از ته قلب می زنی؟

- بله راضی ام به رضای خدا، هیچ مشکلی ندارم و با همه چیز کنار می آیم چه دریبل ها و بازی های من را کی روش ببیند یا نبیند همه چیز را به آن بالاسری سپردم پس دیگر سؤال نکنید.

* برخی ها می گویند شاید صادقیان به خاطر جثه کوچکش به تیم ملی دعوت نمی شود؟

- من فوتبالم را بازی می کنم و به این مسائل کاری ندارم. اینجور مسائل مهم نیست معیار یک بازیکن را فوتبالش نشان می دهد، جثه و این حرف ها در درجه بعدی نقش دارد اما من کارم را می کنم و با همین وضعیت سعی می کنم جزو بهترین ها باشم.

* در بازی با ملوان در صحنه ای با آرنجت به صورت بازیکن حریف کوبیدی.

- خدایی به صورت بازیکن حریف کوبیدم و حرکتم خیلی زشت بود. مهدی شیری یکی از صمیمی ترین دوستان من است و در تیم ملی امید با هم هستیم و حتی او همزبان من است. کارم زشت بود و یک لحظه متوجه هیچ چیزی نشدم به همین دلیل از او عذرخواهی می کنم و حتی بین دو نیمه نیز از او عذرخواهی کردم. مهدی یکی از بهترین دوستان من است و کارم اصلاً درست نبود. امیدوارم من را ببخشد.

* خیلی جرأت داری که این حرف را می زنی؟

- واقعیت را می گویم اهل دروغ گفتن و فرار از واقعیت نیستم کارم زشت بود و امیدوارم شیری من را ببخشد.

* برخی ها می گویند تو به جای گل زدن با تیر دروازه ها قرارداد بسته ای؟

- بد نیست بعد از بازی در پرسپولیس یک آهنگری بزنم، متأسفانه فعلاً شانس از من برگشته اما خدا را شکر پاس گل می دهم و کار خودم را هرطوری که شده انجام می دهم برای من از همه چیز مهم تر موفقیت پرسپولیس است، گل زنی و گل سازی برایم یک مزه می دهد اما هدفم این است که بهترین آمار را برای قهرمانی پرسپولیس داشته باشم و هر طوری که شده یک سال خوب را در پرسپولیس داشته باشم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات