تلاش های گلر مغضوب برای بازگشت به تیم ملی

دروازه بان استقلال که از وساطت های اطرافیان برای بازگشت به تیم ملی ناامید شده، خودش دست به کار شده می خواهد نشستی خصوصی با مربی تیم ملی داشته باشد تا مسیر حضورش در جمع ملی پوشان را دوباره هموار سازد.

گروه ورزشی - سیدمهدی رحمتی گلر سابقا ملی پوش استقلال مدتهاست مورد غضب کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی قرار گرفته و به تیم ملی دعوت نمی شود و همین نکته سبب شده تا رحمتی هیچ شانسی برای حضور در جام جهانی نداشته باشد.

به ویژه اینکه کی روش اخیرا با دعوت از دنیل داوری دروازه بان دورگه تیم ملی شاغل در بوندس لیگا آخر روزنه های امید رحمتی برای بخشش و دعوت دوباره به تیم ملی را از بین برد.

به گزارش افکارنیوز ؛ با وجود اینکه بسیاری از اهالی فوتبال اعتقاد دارند که کی روش مربی ای نیست که با بازیکنی مماشات کند و اصول خود را زیر پا بگذارد و رحمتی باید قید حضور در جام جهانی را بزند اما از باشگاه استقلال خبر رسید که دروازه بان آبی پوشان حالا امیدوار تر از هر وقت دیگری است و انگیزه های خود را بالا برده زیرا مدعی است ظرف روزهای آینده اتفاق خوبی برای او رخ خواهد داد.

آبی پوشان و هوادارانی که به تمرین استقلال می روند، حالا اعتقاد دارند رحمتی آن دروازه بان یک ماه گذشته نیست و روحیه او به شکل قابل توجهی افزایش یافته به شکلی که در تمرینات با همه شوخی می کند و خنده از روی لبانش محو نمی شود.

اتفاقی که با وضعیت روحی چند هفته قبل رحمتی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. آنچه ریشه در ملاقات چند هفته پیش سیموئز دستیار کی روش از تمرین استقلال دارد. روزی که سیموئز به تمرین آبی ها رفت و چند دقیقه ای هم با رحمتی خلوت کرد و همه آن را مقدمه ای بر دعوت دوباره رحمتی به تیم ملی دانستند.

در این خصوص گفته می شود حمید بابازاده مربی دروازه بان های استقلال به قلعه نویی خبر داده که رحمتی به دنبال جلسه ای خصوصی با سیموئز است.

ظاهرا دروازه بان استقلال که از وساطت های اطرافیان برای بازگشت به تیم ملی ناامید شده، خودش دست به کار شده می خواهد نشستی خصوصی با مربی تیم ملی داشته باشد تا مسیر حضورش در جمع ملی پوشان را دوباره هموار سازد.

به رحمتی خبر داده اند که کی روش روی حرف های سیموئز حساب زیادی باز می کند و از او حرف شنوی دارد و فقط سیموئز است می تواند کدورت ها را برطرف کند.

گفته می شود علیرضا منصوریان هم با توجه به رابطه خوبی که با رحمتی و سیموئز دارد، واسطه برگزاری این نشست است.

شنیده ها حاکی از آن است که منصوریان تلاش می کند در منزل خود رحمتی و سیموئز را به صورت اتفاقی رودررو کند تا سوءتفاهم رحمتی با کی روش حل شود و گلر استقلال دوباره به تیم ملی دعوت شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات