بهترین بازیکن فنی دیدار استقلال و داماش گفت: اکثر تیم های ایرانی دوست دارند از کناره های زمین حمله و با ارسال سانتر موقعیت ایجاد کنند.

به گزارش افکارنیوز ، آندرانیک تیموریان که به عنوان بهترین بازیکن فنی مسابقه سه شنبه تیم های فوتبال استقلال و داماش انتخاب شد درباره این مسابقه اظهار کرد: بازی خوب و سنگینی بود. شرایط به گونه ای پیش رفت که خوشبختانه ما توانستیم با یک گل به پیروزی برسیم. فاصله بازی های لیگ کم است و تیم های فرصت کوتاهی برای ریکاوری دارند. امیدوارم استقلال با داشتن زمان کافی برای ریکاوری و تمرینات بتواند به وضعیت آرمانی اش بازگردد.

وی در واکنش به اینکه چرا این مسابقه موقعیت های گلزنی زیادی نداشت، تصریح کرد: این مشکل فوتبال ایران است که از ۲۰ سال پیش تاکنون ادامه داشت و اکثر تیم های ایرانی سعی دارند از کناره های زمین حمله کنند و با ارسال سانتر روی دروازه حریف موقعیت گلزنی ایجاد کنند.

تیموریان با اشاره به مشکلات تیم داماش، گفت: مشکلات مالی مشکل همه تیم هاست و در ایران غیر از این مشکلی نیست. تنها درآمد بازیکنان از فوتبال است و باید مشکلات شان برطرف شود تا در شرایط خوبی بتوانند بازی کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات