رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان گفت: اگر الزام قانونی باشد، حاضرم از عضویت در شورای شهر استعفا بدهم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش افکارنیوز ، حسین رضازاده در پاسخ به این سوال که نظرتان در ارتباط با نامه سازمان بازرسی کل کشور درباره منع حضور اعضای شورای شهر در انتخابات فدراسیون ها چیست، اظهار داشت: حضور در شورای شهر شغل محسوب نمی شود و حتی در قانون نیز چنین چیزی دیده شده است و ما تنها به صورت حق الجلسه‎ای در شورای شهر حضور داریم. ما حدود ۷۰ ساعت در هفته در شورای شهر فعالیت می کنیم.

وی افزود: حضور ما در شورای شهر شغل به حساب نمی آید و حتی برای اعضای شورا بیمه تامین اجتماعی نیز رد نمی شود و بی تردید اگر مشکلی از نظر قانونی وجود داشت همان اول کار هم از این دسته افراد ثبت نام به عمل نمی آمد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که در صورت غیرقانونی بودن حضورتان در انتخابات از شورای شهر استعفا خواهید داد، خاطرنشان کرد: باید این موضوع را به صورت کامل بررسی کنم و اگر الزام قانونی باشد، حاضرم استعفا بدهم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رضازاده در پاسخ به این سوال که تکلیف سرمربی تیم ملی وزنه برداری چه شد، عنوان کرد: همچنان در حال بررسی گزینه های مختلف هستیم و به زودی نام سرمربی آینده تیم بزرگسالان را اعلام خواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات