مدیرعامل شرکت ائل خودرو:

مدیرعامل شرکت ائل خودرو گفت: با فدراسیون فوتبال در حال انجام مسائل مختلف هستیم که در مورد این مسائل تنها کفاشیان و ترابیان می توانند اظهارنظر کنند و اظهار نظر دوستان دیگر از جمله دبیر فدراسیون برای ما محلی از اعراب ندارد.

به گزارش افکارنیوز ، مهرناز جاودانی با انتقاد از اظهارنظر محمدمهدی نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: آقای نبی در مورد یکسری از مسائل خیلی قاطعانه صحبت هایی را انجام داده اند که اصلا به این شکل نیست. اول اینکه وی در خصوص جام ۴ جانبه ای که قرار است اواخر اردیبهشت ماه در آمریکا و با حضور ایران، آمریکا و دو تیم دیگر برگزار شود، گفته است که اصلا چنین جام و تورنمنتی وجود ندارد.

وی ادامه داد: با فدراسیون فوتبال در حال انجام مسائل مختلف هستیم که در مورد این مسائل مربوطه تنها آقایان کفاشیان و ترابیان می توانند اظهارنظر کنند و اینکه دوستان دیگر اظهار نظر می کنند برای شرکت ما محلی از اعراب ندارد و به هیچ وجه این کار، کار درستی نیست، چون فدراسیون رئیس دارد و رئیس فدراسیون هم طرف ما است، از طرف دیگر هم در بحث قرارداد هم با دبیر کمیته بازاریابی که آقای ترابیان هستند، طرف حساب هستیم. از طرف دیگر قرارداد ائل خودرو با ریاست فدراسیون امضا شده است نه دوستان دیگر که این وسط خودشان را به هر گونه ای صاحب حق می دانند.

مدیرعامل شرکت ائل خودرو گفت: با فدراسیون علاوه بر بحث اسپانسرینگ، بحث برگزاری همین جام ۴ جانبه را داریم که این بحث را پیگیری و بابت آن هزینه های زیادی را هم کرده ایم. بر همین اساس برنامه ریزی ها برای اواخر اردیبهشت ماه انجام شده و قرار است غیر از ایران و آمریکا دو تیم دیگر از قاره های اروپا و آفریقا در این تورنمنت حاضر شوند که قرار است دو تیم دیگر از سوی فدراسیون فوتبال به ما معرفی شوند.

جاودانی گفت: انجام چنین کاری خیلی هم ساده نیست و پیگیری های بین المللی را می طلبد که دوستان ما این کار را انجام داده اند. البته در قرارداد ما با فدراسیون نیز ذکر شده است که اسپانسر می تواند انواع تورنمنت ها را با هزینه خودش برگزار کند که بر همین اساس هزینه های لازم را کرده و مقدمات لازم برای برگزاری این تورنمنت ۴ جانبه در آمریکا انجام شده است.

وی در ادامه یادآور شد: در واقع ارتباط و همکاری های ما با فدراسیون فوتبال به صورت بلند مدت است و حتی چشم انداز ما نیز به سال های آینده از جمله میزبانی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ است. بر همین اساس شرکت سانا پرداخت ارس که از زیر مجموعه های شرکت ما محسوب می شود هزینه های این کار را برای ۵ سال آینده متقبل شده است.

جاودانی گفت: در این بین حتی به دنبال این هستیم تا بتوانیم یکسری از مطالبات بین المللی فدراسیون از فیفا را هم زنده کنیم. در واقع در این بین قرار است از طریق ما پول های بلوکه شده فدراسیون فوتبال از این حالت خارج شده و به فدراسیون پرداخت شود. البته این موضوع از بندهای قرارداد نیست بلکه جزو مواردی هست که در حال پیگیری آن هستیم چون شرکت ما این کار را انجام نمی دهد و در این مورد تنها واسطه هستیم.

وی تأکید کرد: قصد تخاصم و دشمنی با فدراسیون فوتبال را نداریم و اگر فدراسیونی ها بخواهند با ما از سر جنگ برآیند، کار خوبی نیست چون ما هم می توانیم با آنها مقابله کنیم.

مدیرعامل شرکت ائل خودرو گفت: طبیعتا با بازگشت کفاشیان باید جلسه ای گذاشته و در خصوص موارد مختلف قرارداد به تعیین تکیلف بپردازیم. قرارداد ما یک ساله است و باید در خصوص این شایعاتی که ایجاد می شود با طرف حسابمان به صحبت بپردازیم.

جاودانی تأکید کرد: برای پاس شدن چک دوم اندکی تأخیر داشته ایم اما این تأخیر با توجه به خدماتی که به فدراسیون ارائه می کنیم در واقع باید این حق را برای ما ایجاد کند که این تأخیر ما را تا این اندازه برجسته نکنند. اگر خود کفاشیان با ما نهایت همکاری را می کند دوستان دیگر این حق را ندارند در خصوص این قرارداد به اظهارنظر پرداخته و شایعه ایجاد کنند.

وی افزود: در بحث قراردادمان قرار بوده است بیشتر از اینها دیده شویم اما در این مدت مسائلی پیش آمده است که فعلا زمان رسانه ای کردن آنها نیست.

جاودانی در پایان با تأیید اینکه شرکت ائل خودرو نماینده شرکت جنرال موتورز است، گفت: قرارداد فدراسیون با ائل خودرو منعقد شده است اما شرکت ما نماینده جنرال موتورز است. در واقع تأمین مالی از این شرکت و از آمریکا صورت می گیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات