غلامپور:

مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از عملکرد دروازه بان برزیلی این تیم پرداخت.

به گزارش افکارنیوز ، بهزاد غلامپور ابتدا در خصوص درخشش نیلسون در فصل جاری اظهار داشت: او واقعاً در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی داشته و دلیلش این است که در فوتبال و همچنین بیرون از فوتبال حرفه ای رفتار می کند. او در کشورهای برزیل و پرتغال در سطح بالایی فوتبال بازی کرده است و از بچگی اصول حرفه ای فوتبال را رعایت کرده است. او حرفه ای تمرین کرده و حرفه ای هم زندگی می کند.

وی در ادامه افزود: مطمئناً این دروازه بان هم به استراحت خود و همچنین مسائل تغذیه ای اهمیت زیادی می دهد. در ضمن برای او تمرین کردن بسیار مهم است و بی جهت نیست که اینقدر آماده است. نیلسون روزهایی که تمرین پرسپولیس تعطیل است به تنهایی تمرین می کند و این نشان می دهد که برای آمادگی خود اهمیت زیادی قائل است.

مربی دروازه بان های پرسپولیس در خصوص نقشی که در عملکرد نیلسون دارد، خاطرنشان کرد: سعی می کنم به عنوان مربی تجربیاتم را به او انتقال بدهم. مطمئناً وقتی نیلسون گل نمی خورد و عملکرد خوبی دارد من لذت می برم و هر وقت هم گل می خورد من ناراحت می شوم. امیدوارم عملکرد خوب او در بازی های آینده هم ادامه داشته باشد.

غلامپور در خصوص وضعیت امیر عابدزاده و همچنین علیرضا حقیقی، دروازه بانی که از پرسپولیس جدا شد، خاطر نشان کرد: به نظر من عابدزاده دروازه بان آینده داری است و می تواند در آینده ای نزدیک تجربیاتش را بیشتر کرده و می تواند به آنچه که می خواهد برسد. در مورد حقیقی هم باید بگویم که او در تیم روسیه ای چیزهای زیادی یاد گرفته و می تواند دروازه بان خوبی باشد. البته نکته مهمی وجود دارد که باید به آن اشاره کنم. حقیقی باید به تیمی برود که شانس بازی داشته باشد، چرا که یک دروازه در صورت نیمکت نشینی نمی تواند آمادگی اش را حفظ کند.

وی در خصوص خوشحالی هایی که بعد از گل های پرسپولیس انجام می دهد و همچنان کنایه های عادل فردوسی پور در بازی با سایپا افزود: من احساساتی هستم و دوست دارم خوشحالی کنم. شنیدم که فردوسی پور در گزارش خودش صحبت هایی را انجام داد ولی من به هیچ عنوان ناراحت نیستم، چرا که او به خاطر جذاب شدن مسابقه آن حرف ها را زده است. فردوسی پور گفته بود که اگر علی دایی یک بار جا خالی بدهد اتفاق جالبی خواهد افتاد. من هم باید بگویم که اگر علی جا خالی بدهد مطمئن باشد من زمین نمی خورم و در کنار خط افراد دیگری هستند که با آنها برخورد کنم!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات