بدشانس بودیم

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: باید باخت را گردن کسی انداخت اما اگر صادقیان اخراج می شد با باخت پرسپولیس را بدرقه می کردیم.

به گزارش افکارنیوز ، صادق درودگر درباره علت شکست ملوان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: از تک تک بازیکنان راضی هستم. ۵،۶ موقعیت گل روی دروازه پرسپولیس خلق کردیم اما بازیکنانمان جوانی کردند و آنها را از دست دادند. فکر می کنم در مجموع بدشانس بودیم.

وی ادامه داد: به نظرمن پیام صادقیان باید در دقیقه ۳۵ از زمین اخراج می شد. نباید باخت را گردن کسی انداخت اما اگر صادقیان اخراج می شد با باخت پرسپولیس را بدرقه می کردیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به فحاشی هواداران این تیم به پرسپولیسی ها و ناراحتی سرخپوشان، تاکید کرد: متاسفانه تعداد معدودی جوان هستند که احساساتی می شوند و چیزهایی می گویند اما این مسائل فقط به انزلی مربوط نمی شود و همه جای ایران این اتفاقات رخ می دهد. باید با کار ریشه ای و فرهنگی این معضل را حل کرد. کار فرهنگی فقط چاپ اطلاعیه و پیام تبریک و تسلیت نیست و با یک روز، ۲ روز هم درست نمی شود.

درودگر در خصوص رفتار زننده معاون فرهنگی باشگاه ملوان با خبرنگار تسنیم گفت: آقای مرادی در این خصوص تماس گرفتند، بالاخره زمانی اشتباهاتی رخ می دهد که دست خودِ انسان نیست، فقط باید بگویم خصومتی در کار نبوده است. مرادی چهره خوبی در انزلی است که ۳۰ سال برای این باشگاه زحمت کشیده و هیچ پولی هم دریافت نکرده است. زمانی که آن اتفاق رخ داد مرادی با من تماس گرفت و ماجرا را تعریف کرد.

وی در مورد اینکه چرا اسکوچیچ در نشست خبری مدام از جمله «بازیکنان ملوان به پرسپولیس احترام می گذاشتند» استفاده می کرد: تاکید کرد: منظور اسکوچیچ این بود که بازیکنان ملوان مقابل پرسپولیس دست به عصا بازی می کردند! واقعاً اسکوچیچ تلاشش را انجام داده و من هم از تمام بازیکنان راضی هستم. ملوان در شرایط آرمانی به سر می برد و در آینده هم هماهنگی بیشتری بین بازیکنان صورت می گیرد.

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره بازی ملوان و استقلال در جام حذفی گفت: صددرصد جام حذفی را جدی می گیریم و می خواهیم مثل همیشه با تلاش و انگیزه فراوان در این جام حاضر شویم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات