اگر استقلال خوب بازی کند، اما نبرد هیچکس راضی نیست

حنیف عمران زاده در خصوص پیروزی استقلال مقابل داماش و گلزنی اش صحبت هایی را انجام داد.

به گزارش افکارنیوز ، حنیف عمران زاده در خصوص پیروزی استقلال مقابل داماش و گلزنی اش صحبت هایی را با این سایت انجام داد:

*بازی مقابل داماش را چطور دیدی؟

بازی سختی بود. آنها خیلی مقابل ما دوندگی داشتند و جنگنده ظاهر شدند، اما خدا را شکر که ما بردیم تا خودمان را در کورس قهرمانی نگه داریم. البته چند موقعیت خوب هم برای گلزنی داشتیم که می توانستیم از آنها استفاده کنیم، اما توپ هایمان به گل تبدیل نشد.

*خودت هم در این بازی موفق به گلزنی شدی

ما روی ارسال ها و ضربات کاشته خیلی تمرین کرده بودیم و خدا را شکر توانستم از این طریق به گل برسم. همیشه زدن گل های سه امتیازی یک مزه دیگر دارد. از این رو من شیرینی این گل را بیشتر احساس کردم.

*بعد از گلزنی به سمت نیکبخت رفتی، دلیلش چه بود؟


اصولاً با علیرضا واحدی نیکبخت در اردوها هم اتاق هستم و همیشه با هم صحبت می کنیم، قبل از بازی هم به او قول داده بودم که گل می زنم به همین دلیل به سمت او رفتم و شادی ام را با نیکبخت تقسیم کردم.

*به استقلال این انتقاد می شود که زیبا بازی نمی کند، شما به عنوان بازیکن استقلال چه نظری در این خصوص داری؟

اصل کسب پیروزی و سه امتیاز است که خوشبختانه ما به آن می رسیم. استقلال اگر خوب بازی کند، اما نبرد هیچکس راضی نیست. البته دلیل اینکه ما هنوز به شرایط ایده آل خود نزدیک نشده ایم به این برمی گردد که در هر بازی چند غایب داریم وگرنه اگر تیم کامل خود را در اختیار داشته باشیم خیلی بهتر می توانیم بازی کنیم.

*دلیل استقبال کم هواداران از بازی ها را چه می دانی؟


واقعاً نمی دانم چرا هواداران به استادیوم نمی آیند. آنها چند وقت است که تنهایمان گذاشته اند، اما امیدوارم هرچه زودتر از این تنهایی بیرون بیاییم و با حضور پرتعداد هواداران مان مقابل حریفان به میدان برویم.

*چه پیش بینی از بازی با ملوان داری؟

ملوان تیم خوب، جوان و دونده ای است و به هیچ وجه نمی توانیم آن را دست کم بگیریم خصوصا اینکه در جام حذفی اصلاً نباید اشتباهی را مرتکب شویم. امیدوارم با شکست دادن ملوان بتوانیم به جمع چهار تیم نهایی جام حذفی صعود کنیم.

*احتمال جدایی منتظری از استقلال وجود دارد. شما به عنوان مدافع استقلال چه نظری در این خصوص داری؟


پژمان زحمات زیادی در استقلال کشیده، اما این تصمیم شخصی خودش است و من به عنوان بازیکن استقلال نمی توانم نظری در خصوص تصمیم او بدهم فقط می توانم بگویم دوست دارم او در استقلال بماند و اگر هم تصمیم به رفتن دارد ان شاءالله هرجا که هست بتواند مثل حضورش در استقلال موفق عمل کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات