پدر سعید عزت اللهی از پیشنهادهای جدید از تیم های آلمانی، ایتالیایی و هلندی به این بازیکن خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سعید عزت اللهی که فصل پیش به عنوان پدیده دوازدهمین دوره لیگ برتر انتخاب شد، پیش از دیدار ملوان و پرسپولیس به خاطر خط خوردن از لیست ۱۸ نفره از اردوی تیم جدا شد تا شایعه قهر وی بر سر زبان ها بیفتد.

نادر عزت اللهی پدر وی در خصوص شایعه قهر سعید عنوان کرد: «سعید به هیچ وجه قهر نکرده بود و این مسئله درست نیست. مربی ملوان تشخیص داد او در لیست ۱۸ نفره و سعید هم به من زنگ زد و گفت سر درد دارد و حالش خوب نیست و من هم دنبال او رفتم تا در خانه استراحت کند. »

وی افزود: «قهری در کار نبود و سعید بچه نیست که به خاطر خط خوردن از لیست ۱۸ نفره قهر کند. من خودم مربی هستم و سعید این را می داند که سرمربی تیم تشخیص می دهد چه بازیکنی به میدان برود و چه کسی نباشد. حالا یک روز به او بازی می رسد و یک روز نمی رسد و این دلیل نمی شود که بازیکنی بخواهد قهر کند. »

پدر سعید عزت اللهی درباره وضعیت این بازیکن برای لژیونر شدن، گفت: «دنبال کارهای او هستیم و باید شرایط خوبی فراهم شود تا سعید بتواند لژیونر شود. باشگاه ملوان برای این بازیکن زحمت کشیده و باید حق و حقوق باشگاه از سوی باشگاهی که خواهان سعید است، پرداخت شود. »

عزت اللهی در پاسخ به این سوال که پیشنهاد روبین کازان به کجا رسید، خاطرنشان کرد: «در کادرفنی روبین کازان تغییراتی به وجود آمد و باشگاه روبین کازان قرار است بعد از مشخص کردن سرمربی جدید خود در این باره تصمیم گیری کند. آنها برای جذب سعید پیشنهاد داده اند و اگر نظر سرمربی جدید این تیم روی سعید مثبت باشد در زمان نقل و انتقالات زمستانی اروپا مذاکرات را انجام خواهیم داد. مدیربرنامه های سعید هم این موضوع را پیگیری می کند و مطمئناً اتفاقات خوبی تا چند هفته آینده خواهد افتاد. »

وی با بیان اینکه به جز روبین کازان چند پیشنهاد دیگر هم به سعید عزت اللهی رسیده است، اظهار داشت: «اکنون سعید از ۴ کشور اروپایی پیشنهاد دارد اما تا زمانی که این موضوع قطعی نشود نمی توانیم نامی از این تیم ها ببریم. قرار است مذاکرات انجام شود، اما اگر انتقالی صورت بگیرد بعد از پایان فصل خواهد بود که تا آن موقع ملوان بتواند از سعید در ترکیبش استفاده کند. »

مربی پیشین تیم نوجوانان با اشاره به نام کشورهایی که خواهان بازیکن جوان ملوان هستند، گفت: «به جز لیگ روسیه و پیشنهاد روبین کازان، از لیگ کشورهای آلمان، هلند و ایتالیا تیم هایی پیشنهادهایی مطرح کرده اند که این موضوع در حال بررسی است. »

عزت اللهی در پاسخ به این سوال که این پیشنهادها از لیگ های اول این کشورهاست یا لیگ های دسته ۲، عنوان کرد: «پیشنهادها از تیم های مطرحی است اما قرار نیست اگر قراردادی امضا شد سعید به تیم اصلی برود. مثلا اگر قرار باشد او راهی بایرن مونیخ شود باید در تیم دوم بازی کند و در صورتی که از عملکرد او رضایت داشته باشند، رفته رفته راهی تیم اصلی می شود. »

وی درباره پیشنهاد باشگاه برزیلی، خاطرنشان کرد: «درباره پیشنهاد باشگاه برزیلی آقای درودگر با من صحبت کرد، اما برزیل جایی نیست که سعید بتواند پیشرفت کند. شاید باشگاه از این انتقال سود ببرد اما سعید نمی توانست سودی ببرد و در فوتبالش پیشرفت کند، به همین دلیل این پیشنهاد را رد کردیم و می خواهیم پیشنهادی باشد که هم باشگاه و هم سعید سود ببرند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات