معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد قرارداد منتظری توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش افکارنیوز ، علی امیری در مورد وضعیت پژمان منتظری در استقلال عنوان کرد: منتظری شب گذشته اعلام کرد که پیشنهادهایی از تیم های قطری و چینی دارد و می خواهد به این پیشنهادها جواب دهد. آقای فتح الله زاده هم به او گفت در درجه اول دوست دارد که او بماند و به استقلال کمک کند. با توجه به اینکه منتظری پیش از فصل گفته بود تا نیم فصل نمی تواند برای استقلال بازی کند اعلام کرد که تصمیم خود را گرفته است.

وی افزود: البته پژمان گفت به دلیل احترامی که برای فتح الله زاده قائل است و او را مثل پدر خودش می داند و همچنین خود را مدیون زحمات امیر قلعه نویی می داند و می خواهد که به خاطر مردم به استقلال کمک کند تا شروع نقل و انتقالات فیفا برای استقلال به میدان می رود. جالب است بدانید که قرارداد منتظری با استقلال تا نیم فصل است و تا همین چند روز قبل هم یک ریال دریافتی بابت این نیم فصل نگرفته بود. بازی های که او در نیم فصل دوم برای تیم انجام داده رایگان بوده و شب گذشته هم اعلام کرد حاضر است به خاطر هواداران و شرایط تیم این بازی ها را تا زمانی که هست بدون چشمداشت مالی انجام دهد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد اینکه برخی ها به باشگاه استقلال انتقاد کرده اند و گفته اند قرارداد منتظری با این باشگاه ترکمنچای است، گفت: فقط باید برخی را که از هیچ چیز اطلاع ندارند به خدا واگذار کرد. منتظری از پیش از فصل با تیم چینی توافق کرده بود و خودش هم اکنون از بین پیشنهادهایی که دارد همان تیم چینی را انتخاب کرده است. تیم چینی می توانست همان پیش از فصل با منتظری قرارداد امضا کند و او هم پول خود را بگیرد اما از آنجایی که تا شروع فصل چین باید یک نیم فصل بیرون می نشست خود منتظری به ما پیشنهاد داد که نیم فصل اول برای استقلال بازی کند. تازه تیم چینی می توانست با این بازیکن قرارداد امضا کند و او را به صورت قرضی به ما بدهد اما چون مبلغ رضایتنامه قرضی خیلی بالا بود خود منتظری به آنها اعلام کرد مبلغ را از قراردادش کسر کنند ولی از استقلال پولی دریافت نشود. در واقع این بازیکن به خاطر استقلال در این مدت از خود گذشتگی کرده است.

وی افزود: کمتر بازیکنی حاضر می شود با چنین شرایطی بازی کند. حتی خطر مصدومیت هم پژمان را تهدید می کند و هر چند که باشگاه استقلال نسبت به این موضوع بی تفاوت نخواهد بود اما به جای نوشتن چنین مطالبی باید از منتظری تقدیر هم بشود چون او بیش از ۸ بازی است که برای استقلال رایگان به میدان رفته است. دوستان باید بدانند که مهلت رسمی نقل و انتقال فیفا از ۱۶دی است و آنهایی که سوال برایشان پیش آمده که چطور منتظری بعد از چند بازی در نیم فصل دوم می خواهد برود بدانند که نیم فصل لیگ ایران زود شروع شده است. منتظری با توجه به این شرایط امروز در تمرین شرکت می کند.

امیری تاکید کرد: فتح الله زاده به کل امور باشگاه است اما شب گذشته در همین جلسه ای که داشتیم گلایه ای از هواداران داشت که چرا آنها در این شرایط سخت به ورزشگاه نمی آیند. او می گوید تحمل بی پولی را دارد اما اینکه تماشاگران هم تیم را تنها بگذارند خیلی سخت است. امیدواریم که تماشاگران از هفته آینده حضور پررنگ تری در ورزشگاه داشته باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات