دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به بودجه کم ورزش گفت: فدراسیون فوتبال ایران با بودجه ۲۰ میلیون دلاری می خواهد به جنگ بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری فوتبال کشوری مثل ژاپن برود.

به گزارش افکارنیوز ، مهدی محمد نبی صبح امروز در همایش روابط انسانی و مدیریت سازمانی در فوتبال که در بوشهر برگزار شد اظهار داشت: دولت و مجلس باید کمک کند تا بودجه مناسبی برای ورزش کشور اختصاص یابد چرا که بودجه ورزش که اخیرا اعلام شده بسیار کم است.

وی با بیان اینکه نمایندگان در کمیسیون تلفیق بودجه برای رفع این مشکل باید چاره اندیشی کنند، تصریح کرد: خانواده بزرگ فوتبال در کشور بار عظیمی از خواسته های مردمی را دنبال می کنند و همه باید برای رفع این مشکلات همکاری کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به بودجه های تیم های بزرگ دنیا اظهار داشت: فدراسیون های فوتبال ژاپن و کره سالانه با بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری کار می کنند اما ایران ۲۰ میلیون دلار بودجه سالانه می خواهد به جنگ آنها برود و این ارقام بودجه ای نامتوازن و نابرابر است.

محمد نبی اضافه کرد: با تمام این مسائل در ۱۹ رده تیم ملی در رشته فوتبال ۱۶ رده تیم ملی موفق عمل کردند و این نشان از ظرفیت بالای منابع انسانی در کشور است.

وی ادامه داد: ۲ میلیون فوتبالیست در ایران داریم اما اگر بودجه کافی در اختیار نداشته باشیم نمی توانیم به اهداف از پیش تعیین شده برای موفقیت فوتبال دست یابیم.

محمدنبی با بیان اینکه برنامه منسجمی در عرصه فوتبال داریم گفت: اگر بودجه لازم را در اختیار نداشته باشیم نمی توانیم تمام این برنامه ها را عملی کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات