گزارش تمرین آبی پوشان

سرمربی استقلال در جریان تمرین امروز بار دیگر از شاگردانش انتقاد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار روز یکشنبه مقابل ملوان انزلی آماده می کند از ساعت ۱۵ امروز برنامه های آماده سازی خود را پیگیری کرد.

تمرین امروز با حاشیه ها و خبرهای جالبی توام بود که اتفاقات رخ داده را در زیر می خوانید:

*قبل از آغاز تمرین امروز مسئولان باشگاه استقلال با تهیه درخت کریسمس جشنی را برای آندرانیک تیموریان و ساموئل برگزار کرده و سال نو میلادی را به این دو بازیکن تبریک گفتند.

*خسرو حیدری و حنیف عمران زاده که در تمرین روز گذشته آبی پوشان غایب بودند امروز در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداختند.

*پژمان منتظری که بعد از دیدار مقابل داماش از بازیکنان استقلال در رختکن خداحافظی کرده بود بعد از آنکه در تمرین روز گذشته حاضر نشد امروز مجددا با آبی پوشان به تمرین پرداخت. این بازیکن در توافقاتی که با مسئولان باشگاه استقلال انجام داده تا روز شانزدهم دی ماه در خدمت استقلال است و همانطور که قبلا عنوان شد در دیدار با ملوان آبی پوشان را همراهی خواهد کرد.

*قبل از آغاز تمرین امروز سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد. وی که در تمرین ریکاوری نتوانسته بود با همه بازیکنان صحبت کند امروز باز هم انتقاداتی را از نحوه بازی شاگردانش مطرح کرد.


وی با اشاره به دیدار گذشته آبی پوشان در لیگ برتر مقابل داماش خطاب به بازیکنان گفت: نمی شود که فقط ۳ نفر یا ۴ نفر در تیم تلاش کنند و بدوند اما بقیه انگار که نه انگار که در استقلال بازی می کنند. ما باید در اینجا به مردم جواب بدهیم و مدام در طول هفته با شما کار می کنیم. قرار نیست یک عده بدوند و یک عده دیگر راه بروند و نگاه کنند.

سرمربی تیم استقلال که از عملکرد شاگردانش راضی نبود گفت: مقابل سپاهان، صبا و تراکتورسازی خوب بازی کردیم اما معلوم نیست دوباره چه اتفاقی افتاده است. من بازیکنی را در ترکیب دیدم که اگر به خاطر جوانی اش نبود دقیقه ۳۰ بازی او را تعویض می کردم ولی فکر جوانی و غرور او را کردم که او را از بازی بیرون نکشیده ام. اگر هم ببینم بازیکنی در زمین نمی دود و تلاش نمی کند تعارف ندارم و او را عوض می کنم.

وی در پایان گفت: ما باید خودمان باشیم و کاری کنیم که مردمی که به استادیوم می آیند و در سرما بازی ها را تماشا می کنند از ما راضی باشند.

* کودک استقلالی که معمولا در تمرینات آفتابی می شود امروز نیز در تمرین آبی پوشان حضور داشت. وی مورد استقبال بازیکنان و کادرفنی آبی پوشان قرار گرفت.

*بعد از گذشت ۳۰ دقیقه از تمرین آبی پوشان علی فتح الله زاده در کمپ مرحوم حجازی حاضر شد و از تاسیسات این کمپ بازدید کرد. وی سپس به میان هواداران رفت و برای دقایقی با آنها به گفت وگو پرداخت.

*فتح الله زاده در حالی که در کنار منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی و سیروس دین محمدی و سیدمهدی علوی نشسته بود برنامه های تاکتیکی آبی پوشان را نظاره کرد.

*امیرحسین صادقی که به نظر می رسید اندکی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی است زیر نظر کادرپزشکی به درمان پای خود پرداخت و سپس در کنار دیگر استقلالی ها تمرین کرد.

*طرفداران تیم استقلال که تعدادشان حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر بود به تشویق بازیکنان و کادرفنی این تیم پرداختند. آنها در ابتدا قلعه نویی را تشویق کردند و شعار می دادند (ژنرال، فتح الله، استقلال قهرمان) در بخش دیگر تمرین طرفداران استقلال سید مهدی رحمتی را تشویق و به او لقب عقاب آسیا دادند. همچنین آنها سال نو میلادی را به تیموریان و ساموئل تبریک می گفتند.

*محور اصلی تمرین امروز آبی پوشان کار تاکتیکی بود که زیر نظر صالح و قلعه نویی برگزار شد. قلعه نویی خودش در این کارهای تاکتیکی حاضر بود.

*درست در لحظاتی که تمرین تیم به پایان رسید فتح الله زاده نزد قلعه نویی رفت و با وی برخورد گرمی داشت. آنها با یکدیگر صحبت هایی را انجام دادند.

*تمرینات تیم استقلال فردا مجددا پیگیری خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات