مدیرعامل تیم کشتی آزاد خونه به خونه بابل مدعی شد کشتی گیر تیمش ادعا کرده است مسئولان تیم ثامن الحجج برای شکست در دیدار نیمه نهایی پیشنهادی ۵۰ هزار دلاری به وی ارائه کرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد از صبح امروز در سالن ۱۲هزارنفری آزادی تهران آغاز شده است که در یکی از دیدارهای مرحله نیمه نهایی ثامن الحجج سبزوار با غلبه بر خونه به خونه بابل فینالست شد، این اتفاق در حالی رخ داد که مربیان تیم خونه به خونه نسبت به عملکرد کشتی گیر وزن ۷۴ کیلوگرم تیمشان تردید داشتند و معتقد بودند چطور ممکن است کشتی گیری که ۵ امتیاز از حریف نه چندان مطرحش پیش است به یکباره نتیجه را واگذار کند. همین موضوع باعث ایجاد حرف و حدیث هایی مبنی بر دیدار مسئولان تیم ثامن الحجج با کشتی گیر این در هتل محل اقامت دو تیم شد.

اسماعیل حسن زاده مدیرعامل خونه به خونه بابل، در این خصوص گفت: شعبان اف کتباً به مسئولان کمیته انضباطی عنوان کرد که تیم حریف ۵۰هزار دلار به من پیشنهاد داده است اما من نگرفته ام. عکس های این موضوع هم موجود است.

وی ادامه داد: به کمیته انضباطی می گوییم این موضوع را پیگیری کنند اما می گویند حالا نمی توانیم، نتیجه این قضیه در آینده به چه درد ما می خورد، الآن به این موضوع نیاز داریم و می توانیم پیگیری کنیم در حالیکه تیم ما باید در فینال کشتی می گرفت و قهرمان می شد اما سوم شدیم. از مسئولان فدراسیون کشتی می خواهم که این موضوع را تا انتها پیگیری کند چون تبدیل به معضل شده است و همه می دانند کار چه کسانی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات