توصیه دایی به صادقیان

سرمربی پرسپولیس در گفت وگویی خصوصی از شاگرد آذری زبان خود خواسته به جای مصاحبه کردن علیه کارلوس کی روش و دیگران، بهتر است در زمین چمن حقانیت خود را ثابت کرده و کاری کند تا چشمان مربی تیم ملی نتواند او را نبیند!

گروه ورزشی - پیام صادقیان ستاره جوان پرسپولیس در فصل جاری بوده. ستاره ای که در نیم فصل دوم نقشی کلیدی و انکارناپذیر در بردهای سریالی پرسپولیس داشته است. صادقیان در سه بازی اخیر سرخ ها برابر مس و به ویژه سایپا و ملوان یک تنه تیمش را به پیروزی رسانده و با پاس گل های فوق العاده اش به پرسپولیس کمک کرده تا در صدر جدول بایستد.

به گزارش افکارنیوز؛ با توجه به درخشش خیره کننده صادقیان در نیم فصل دوم و به ویژه بازی های اخیر، دوباره بحث عدم دعوت او به تیم ملی نقل محافل شده است و خیلی ها می خواهند بدانند که چرا کارلوس کی روش ستاره خلاق پرسپولیس را به تیم ملی دعوت نمی کند. درباره عدم دعوت پیام صادقیان به تیم ملی حرف و حدیث های فراوانی مطرح می شود. از یک تکل بدموقع در دربی روی پای جواد نکونام بازیکن محبوب کی روش بگیرید تا جوانی و حاشیه های پیام صادقیان!

شایعاتی که سبب شده تا صادقیان در قبال آن ها واکنش نشان داده و با مصاحبه های گاه و بیگاهش در این باره دلخوری خود را از کی روش علنی کند. با این وجود این فوتبالیست تکنیکی به توصیه علی دایی تصمیم گرفته سکوت کند و مصاحبه ای درباره دعوت نشدن به تیم ملی انجام ندهد. سرمربی پرسپولیس در گفت وگویی خصوصی از شاگرد آذری زبان خود خواسته به جای مصاحبه کردن علیه کارلوس کی روش و دیگران، بهتر است در زمین چمن حقانیت خود را ثابت کرده و کاری کند تا چشمان مربی تیم ملی نتواند او را نبیند! توصیه ای که سبب شده تا صادقیان فعلا در این باره سکوت کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات