سرپرست کمیته فوتسال نسبت به انتشار اخباری مبنی بر حضورش در دوبی برای برگرداندن پول فدراسیون فوتبال از طریق صرافی خود واکنش نشان داد. او همچنین درگیری بین خسوس و هاشم زاده را درست ندانست و از برخورد با سرمربی تیم ملی خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سیدرضا افتخاری ابتدا درباره خبری مبنی بر ارسال نامه ای از وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال مبنی بر تمدید نشدن قرارداد خسوس با تیم ملی فوتسال اظهار کرد: بعید می دانم وزارتخانه چنین درخواستی از فدراسیون فوتبال داشته باشد. آنها هیچگاه در کار فدراسیون ها دخالت نمی کنند و وقتی هم ندارند که به چنین مسائلی ریز و جزئی ورود کنند. البته می گویند این نامه واقعا ارسال شد و چون کفاشیان در ایران نبوده، هنوز آن را ندیده ایم ولی فردا همه چیز بعد از حضور کفاشیان در فدراسیون مشخص می شود.

وی افزود: اگر هم چنین نامه ای وجود داشته باشد برای آن جوابی خواهیم داشت. دلیلی ندارد خسوس در وضعیت فعلی از تیم ملی برود. او کارش را خوب انجام داده و تازه تیم ملی سروسامان پیدا کرده است. اگر ترکیب به هم بخورد، سخت می توان آن را جمع کرد. ضمن اینکه خسوس با تیم ملی امید هم قرارداد دارد و قرار نیست در تمدید قراردادش مبلغ را زیاد کنیم و دستمزدش همان ماهانه ۹ هزار دلار است.

سرپرست کمیته فوتسال همچنین درباره بازگشت سرمربی تیم ملی به ایران و برنامه های تیم برای حضور در جام ملت های آسیا توضیح داد: خسوس در حال حاضر در تعطیلات سال نوی میلادی بوده و به اسپانیا رفته است. او هفته آینده یعنی سیزده دی وارد ایران می شود تا لیگ را زیر نظر بگیرد. برای تیم ملی هم اردوی کیش را در نظر گرفته ایم که تقریبا قطعی است و می دانم خسوس مخالفتی با آن ندارد. مسئولان ورزش کیش هم استقبال کرده اند و قرار است امکانات خوبی را در اختیارمان قرار دهند.

افتخاری همچنین با انتقاد از انتشار اخباری مبنی بر حضورش در دوبی برای زنده کردن پول بلوکه شده فدراسیون فوتبال از طریق صرافی اش تصریح کرد: این صرافی برای من نیست و به برادرم تعلق دارد. به هر حال برادرم هم شبیه من است. آقایان برادرم را می بینند و فکر می کنند من در دوبی هستم! من که بیکار نیستم هر روز به دوبی بروم. می گویند افتخاری هر روز آنجاست. چهار ماه است که برادرم را ندیده ام.

وی در پاسخ به این پرسش که دلیل سفرهای متعددش به دوبی و غیبت یک هفته ای اخیرش تاکید کرد: اصلا در دوبی باشم. این چه ربطی به صرافی دارد؟ چند وقت یک بار به آنجا می روم تا به برادرم سر بزنم. من کار شخصی داشتم و این چه ارتباطی به فدراسیون فوتبال و پول بلوکه شده دارد؟ مگر وقتی آقایان به مرخصی می روند ما می پرسیم کجا بودید؟

می گویند افتخاری ۹ میلیون دلار از فیفا گرفته است اما یک ریال هم به از فیفا به فوتبال ایران نرسیده و برادر من هم روحش از این مسائل خبر ندارد. او نه هوشنگ مقدس را می شناسد و نه می داند این داستان ها چیست. نمی دانم کسانی که چنین شایعاتی را منتشر می کنند جواب خدا را چه خواهند داد. حال اگر دروغ هایشان کمی به اصل ماجرا شباهت داشته باشد، ناراحت نمی شویم. البته من که گوشم از این حرف ها پر بوده و اعتبارم تثبیت شده است.

حواسم آن قدر جمع است که وارد این ماجراها نشوم و برای خودم گرفتاری درست نکنم. اگر برادرم از کسانی که این شایعه ها را منتشر کردند، شکایت کند، نمی توانند اثبات کنند و آبرویشان می رود. این که بخواهند وارد زندگی شخصی مردم شوند هم خدا نهی کرده و هم جمهوری اسلامی.

سرپرست کمیته فوتسال در بخش دیگری از گفت وگویش با ایسنا در ارتباط با اتفاقی که در بازی دوستانه تیم ملی با روسیه افتاد، مطرح کرد: خسوس وقتی در فشار قرار می گیرد می خواهد خودش را به گونه ای خالی کند.

به همین دلیل سر نیمکت خود داد می زند تا هم خودش را خالی کند و هم بازیکنان بازی را جدی بگیرند اما اگر خسوس در بازی روسیه هاشم زاده را هل داده باشد، کارش درست نبوده و باید در این باره توضیح دهد. او باید خودش را کنترل کند. حال می خواهد برای خالی کردن خودش چهار تا داد هم بزند اما نمی تواند با مربی ایرانی این کار را بکند. منتظرم او از اسپانیا برگردد تا ببینم اصل ماجرا چه بوده است تا تصمیم لازم را بگیریم و اگر نیاز به برخورد هم باشد این کار را خواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات