رئیس کانون هواداران و جانشین سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: حسن آذرنیا استاد بنده است و اگر نیاز باشد در برخی امور تیم به او کمک می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، رحمان یاوران در مورد انتخابش به عنوان جانشین سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: چند روزی است که این حکم به بنده داده شده البته باید بگویم حسن آذرنیا استاد بنده است و ایشان هم از نظر اخلاقی و هم از لحاظ ورزشی از من بهتر هستند. ما برای اینکه جای کسی تنگ شود به اینجا نیامده ایم و اگر دوستان فرمایشی داشته باشند و کمکی باشد آن را انجام می دهیم.

وی افزود: تعامل بسیار خوبی بین ما وجود دارد و همان روال اخلاقی را ادامه می دهم. آذرنیا استاد بنده است. من در کانون هواداران تراکتورسازی به فعالیت خودم ادامه می دهم و اگر احساس کنم حضور بنده مشکلی ایجاد می کند خیلی زود کنار می کشم.

رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی در مورد سازماندهی هواداران تراکتورسازی و اینکه با وجود هوای منفی ۱۵ درجه، ۵ هزار هوادار در دیدار مقابل سپاهان در ورزشگاه حضور یافته بودند، عنوان کرد: واقعا باید این مسئله را قدر بدانیم. من وقتی می بینم این همه هوادار در این شرایط به ورزشگاه می آیند و گاهی تیم نتیجه نمی گیرد واقعا گریه ام می گیرد و اشک در چشمانم جمع می شود. ما به وظیفه خود عمل می کنیم و تا جایی که از دستمان برمی آید تلاش می کنیم که هواداران وضعیت خوبی در ورزشگاه داشته باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات