باشگاه پرسپولیس به تاریخ برگزاری دیدار با استقلال اعتراض کرد و خواهان پیگیری این موضوع از سوی مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال شد.

به گزارش افکارنیوز ، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اعلام تاریخ برگزاری دربی در روز ۲۷ دی گفت: نسبت به برخی اتفاقات و تصمیم گیری ها معترض هستیم. تیم زیر ۲۲ سال از ۲۲ دی باید در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند و سازمان لیگ تاریخ ۲۷ دی را برای برگزاری دربی انتخاب کرده است.

وی ادامه داد: پرسپولیس ۲ نماینده در تیم زیر ۲۲ سال دارد و پیام صادقیان و محسن مسلمان بازیکنانی هستند که تیم ما به آنها نیاز دارد. این در حالی است که امید عالیشاه نیز مصدومیتی ندارد و تا زمان اعزام تیم زیر ۲۲ سال به عمان به آمادگی خواهد رسید. طبق گفته منصوریان اگر تیمی ۳ بازیکن در تیم زیر ۲۲ سال داشته باشد مسابقاتش لغو می شود. با این حال عالیشاه دعوت نشده و از پرسپولیس ۲ نماینده در تیم منصوریان حضور دارند.

قدوسی خاطرنشان کرد: دعوت از ۲ بازیکن پرسپولیس به تیم زیر ۲۲ سال و همزمانی تاریخ مسابقات این تیم با دربی شائبه ها و ابهاماتی را بوجود آورده و باشگاه پرسپولیس برای رفع این مسائل اعتراض خود را به برگزاری دیدار با استقلال در تاریخ ۲۷ دی اعلام می کند و خواهان رسیدگی این موضوع از سوی مقامات ارشد فدراسیون و سازمان لیگ است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس یادآور شد: با برنامه ای که در نظر گرفته شده احتمالا پرسپولیس علاوه بر دیدار با استقلال مقابل فولاد نیز صادقیان و مسلمان را در اختیار نخواهد داشت. با این شرایط فکر می کنیم در حق پرسپولیس اجحاف شده و ما مصرانه خواهان پیگیری این موضوع هستیم.

وی در ادامه درباره درگیری های لفظی بین رویانیان و فتح الله زاده گفت: من به این بحث ورود نمی کنم اما باید بگویم برخی مسئولان استقلال مدام صحبت می کنند و این در حالی است که رویانیان در روزها و هفته های اخیر حرفی درباره استقلال نزده است. اینکه چگونه چنین بحث هایی از سوی فتح الله زاده و برخی افراد دیگر مطرح شده جای سول دارد و نمی دانیم هدف آنها از این کار چیست؟ آنها شروع کننده این بحث بودند و به آن دامن زدند اما رویانیان هیچ وقت بحث را آغاز نکرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات