معاونت فرهنگی ورزشی باشگاه استقلال در خصوص شرایط این تیم گفت: خوشبختانه شرایط استقلال خوب است و به جز هاشم بیگ زاده که مصدوم است بقیه نفرات را در اختیار داریم.

به گزارش افکارنیوز ، سیدمهدی علوی، معاونت فرهنگی ورزشی باشگاه استقلال در خصوص شرایط این تیم گفت: خوشبختانه شرایط استقلال خوب است و به جز هاشم بیگ زاده که مصدوم است، بقیه نفرات را در اختیار داریم که همین اتفاق امید، موفقیت استقلال در بازی های پیش رو را بیشتر می کند. امیدوارم که در بازی مقابل ملوان بتوانیم به پیروزی رسیده و به دور بعد صعود کنیم.

وی با دعوت از هواداران استقلال به ورزشگاه گفت: شرایط استقلال حساس است و ما نیاز بیشتر به غیرت هواداران مان داریم. انتظار داریم هواداران حتی در این روزهای سرد هم ما را تنها نگذارند و برای تشویق استقلال به استادیوم بیایند.

علوی در خصوص دلایل نیامدن هواداران به ورزشگاه گفت: سرمای هوا و گرانی بلیت در این زمینه خیلی تاثیرگذار شده، اما ما باز هم از هواداران مان انتظار داریم به ورزشگاه بیایند. جلسه ای را هم در این خصوص با نقدی زاده داشتیم و وی به عنوان رئیس کانون هواداران استقلال همه تلاش خود را جهت ساماندهی خوب هواداران روی سکوها انجام می دهند. تا ان شاءالله در بازی های آینده شاهد حضور بیشتر طرفداران در استادیوم باشیم.

وی در پایان اظهار داشت: خوشبختانه کمپ استقلال هم به مراحل پایانی ساخت خود رسیده است. نیمی از صندلی های کمپ نصب شده تا محل تمرینی مناسب برای استقلال در حال راه اندازی باشد، حمایت ها و تلاش های شبانه روزی فتح الله زاده و کوشش کامرانی در کمپ به بار نشسته تا استقلال از این طریق هم بتواند درآمدزایی کند. ما امیدواریم استقلال با این مسیر پیشرفتی که طی می کند در آینده بتواند به موفقیت های بیشتر هم دست پیدا کند.

گفتنی است، بازی دو تیم ملوان و استقلال در جام حذفی یکشنبه هشتم دی ماه برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات