سجادی:

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: دو باشگاه پرطرفدار پایتخت باید هرچه سریعتر به سمت حرفه ای شدن پیش بروند و فقط به دنبال منابع مالی نباشند.

به گزارش افکارنیوز ، نصرالله سجادی گفت: هیچ گونه تغییراتی تا پایان فصل جاری مسابقات فوتبال در ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال نخواهیم داشت و همانطورکه وزارت ورزش پیش از این هم اعلام کرده بود تغییر و تحولات در کار نخواهد بود.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: موضوع بررسی وضعیت مدیریت این دو باشگاه بزرگ فرصت مناسبی می خواهد تا در ابعاد گسترده و به شکل موشکافانه مورد بررسی قرار گیرد. بهترین تصمیم این است که این دو تیم همانند سایر باشگاه های جهان به سمت حرفه ای پیش بروند. اساسا باید یا فوتبال حرفه ای داشته باشیم یا آماتور؛ نباید فقط به دنبال منابع مالی بگردیم. در فوتبال ایران پول حرفه ای می دهیم ولی باید سایر موارد هم حرفه ای باشد متاسفانه این گونه موارد در فوتبال ما هماهنگ نیست و البته نیاز به فرصت زیادی هم دارد.

سجادی در خصوص نامه ی سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر عدم حضور اعضای شورای اسلامی شهر ها و نمایندگان شورای اسلامی در انتخابات فدراسیون های ورزشی گفت: سازمان بازرسی نامه ای را در همین خصوص برای ما ارسال کرد و ما هم بر اساس قانون باید از آن تبعیت می کردیم.


وی خاطرنشان کرد: فدراسیون تکواندو که انتخاباتش به تعویق افتاد به همین دلیل بود و نامزد های حاضر این درخواست را از ما کردند تا برای حل مشکل شان، زمان انتخابات به تعویق بیفتد و ما هم با آن موافقت کردیم.

در خصوص فدراسیون تیراندازی هم به همین شکل بود ولی برابر اعلام قبلی و تقویم از پیش تعیین شده انتخابات سایر فدراسیون ها در زمان مقرر و بدون هیچ وقفه ای انجام خواهد گرفت. ما تابع قانون هستیم و تا زمانی که قانون ملقاء نشده آن را رعایت می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات