دروازه بان ملی پوش سپاهان گفت: برد تیم و بهبود جایگاهش در جدول بیشتر از کلین شیت برایم اهمیت دارد.

به گزارش افکارنیوز ، رحمان احمدی در ارتباط با کلین شیت های خود اظهار کرد: به طور کلی کلین شیت برایم زیاد مهم نیست. پیروزی تیم سپاهان بیش از آن برایم اهمیت دارد؛ چرا که تیم باید با کسب امتیازات لازم به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

وی درباره برد برابر فجرسپاسی شیراز تصریح کرد: سپاهان در سه دیدار نخست نیم فصل دوم بد کار نکرد در دو بازی اخیر در امر گلزنی بهتر ظاهر شدیم و توانستیم امتیازات حداکثری را کسب کنیم تا به این وسیله بتوانیم جایگاه بهتری را در جدول کسب کنیم تا هواداران نیز راضی باشند.

ملی پوش تیم فوتبال سپاهان در ارتباط با مسائل اخیر بین کارلوس کی روش و زلاتکو کرانچار عنوان کرد: این مسئله در حیطه وظایف من نیست؛ چرا که با سپاهان قرارداد دارم و در این راستا مسؤولان فدراسیون و باشگاه سپاهان پیرامون دادن یا ندادن ملی پوشان باید باهم توافق کنند، وظیفه من خوب بازی کردن است.

احمدی درباره ورزشگاه نیمه تمام نقش جهان نیز گفت: درباره ساخت این ورزشگاه صحبت زیاد است، امیدوارم با رفع شدن مشکلات هرچه زودتر این ورزشگاه ساخته شود.

وی در خصوص بازی بعدی سپاهان در برابر صبای قم خاطرنشان کرد: ما توان شکست دادن صبا در قم را داریم؛ هر چند که بازی سختی را پیش رو داریم. دیگر نباید هیچ امتیازی را از دست بدهیم تا همچنان شانس قهرمانی داشته باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات