سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در دیدار برابر تیم کره جنوبی گفت: حالا می فهمم که چرا باشگاه ها اصرار دارند بازیکنان تاثیرگذارشان را در اختیار داشته باشند.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا منصوریان پس از برگزاری دیدار تدارکاتی تیم زیر ۲۲ سال با تیم کره جنوبی گفت: بازی بسیار سنگین بود و توقع این بازی را داشتیم چرا که کره جنوبی تجربه حضور در المپیک را داشته است. می دانستیم باید با کره مثل ژاپن بازی کنیم و عقب بنشینیم و از تک موقعیت ها استفاده کنیم. همیشه تک ستاره ها می توانند نتیجه را تغییر دهند، بازی دو بر دو بود که کاوه رضایی توانست با یک حرکت انفرادی تیم حریف را به هم بزند و نتیجه را تغییر دهد. حالا می فهمم باشگاه ها چرا تا این حد اصرار دارند که بازیکنانشان بازگردند.

سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال ادامه داد: این بخشی از توان ما بود. اگر تیمی به غیر از کره جنوبی آنقدر ما را تحت فشار می گذاشت به خودمان خرده می گرفتیم. در تورنمنت های دیگر ما تیم ها را تحت فشار می گذاشتیم. همچنین خوشحالم که چمن خوب ورزشگاه کیش با برد ایران افتتاح شد.

وی ادامه داد: مهدی طارمی از ایرانجوان بوشهر و پیمان میری از پارسه را دعوت کردیم اگر فاصله زمانی داشتیم می توانستیم بازیکن این دو تیم را هم استفاده کنیم، هنوز به اجماعی برای استفاده از بازیکنان باشگاه ها در تیم ملی زیر ۲۲ سال نرسیده ام، اعلام کردم در این مورد باید کفاشیان نظر بدهد. ما راضی نیستیم در قهرمانی یا سقوط تیمی دخیل شویم.

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ادامه داد: تمام لذت فوتبال این است که پرچم ایران بالا برود و امروز این مسئله اتفاق افتاد، من خود را از این موضوع کنار کشیدم که در این مسئله باعث نشوم کسی دچار مشکل شود و در مثلث تیم ملی بزرگسالان، لیگ برتر و باشگاه ها مشکل به وجود بیاورم و دست انداز تیم ملی برای آماده سازی جام جهانی ۲۰۱۴ بشوم. از تک تک مربیان باشگاه ها بابت اعتمادی که کردند تشکر می کنم و از همین لحظه دیگر همه چیز را به کفاشیان واگذار می کنم تا تصمیم نهایی را بگیرد.

منصوریان در مورد وضعیت در اختیار قرار دادن بازیکنان به باشگاه هایشان گفت: باید حافظ منافع تمام باشگاه ها باشیم و نمی توانیم دو بازیکن را آزاد کنیم و باقی نفرات بمانند. من همه بازیکنان را آزاد کردم و این قول را به تمام باشگاه ها داده بودم. برای بازی دوم خواستم خیلی سریع تصمیم گیری شود، خبری که گرفتم این است که تصمیم خوبی گرفته شود تا منافع فوتبال ایران از بین نرود.

وی در پایان گفت: امیدوارم تصمیی گرفته شود که نه به لیگ، نه به تیم ملی بزرگسالان و نه تیم ما ضربه وارد نشود، شادی ما اکنون به خاطر صعود تیم ملی به جام جهانی است و ما نمی خواهیم در این راستا شرایطی رقم بخورد که به اردوهای تیم ملی بزرگسالان نیز آسیب وارد شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات