هادی ساعی پس از آن که نتوانست در مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو شرکت کند، گفت: در مورد این اتفاقات به فدراسیون جهانی شکایت می کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، هادی ساعی پس از آن که نتوانست در مجمع انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو شرکت کند، گفت: در مورد این اتفاقات به فدراسیون جهانی شکایت می کنیم.

هادی ساعی در این رابطه اظهار کرد: با این که برای حضور در مجمع چندین بار از من دعوت شده بود، نتوانستم در این مجمع به عنوان کاندیدا شرکت کنم. می توانم بدون مشکلی در مجمع حضور داشته باشم اما امروز اعلام کردند که نمی توانم بدون مجوز در انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت کنم و گفتند که مدارکم ناقص است.

وی افزود: به نظر من این انتخابات مهندسی شده است و شرایطی پیش آمده که من را از خانه ام (تکواندو) بیرون کردند.

هادی ساعی حدود ساعت ۱۱ وارد آکادمی ملی المپیک شد، اما به مجمع نیامد.

هادی ساعی اضافه کرد: با این شرایط نمی توانم دیگر با فدراسیون همکاری کنم. ساعی گفت: من در مورد این اتفاقات به فدراسیون جهانی شکایت می کنم.

قهرمان تکواندوی جهان ادامه داد: برای حضور در مجمع به من نگفته بودند که یکی از این دو بحث یعنی فعالیت در فدراسیون تکواندو و یا عضو شورای اسلامی شهر را انتخاب کنم، بلکه به من گفته بودند که بروم و فکر کنم و مجوز بگیرم، اما وقتی مجمع را بین دو روز تعطیل برگزار می کنند مشخص است که چه قصد و هدفی دارند.

هادی ساعی در پاسخ به این سوال که آیا او را به مجمع فدراسیون تکواندو راه نمی دهند، گفت: کسی جلوی من را نگرفته است، اما نامه ای که برای من ارسال کرده اند کاملا واضح است و در آن گفته اند که حق حضور در مجمع را ندارم. من هم نمی توانم با زد و خورد وارد مجمع شوم. این در شأن من نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اقدامات لازم برای حضور در مجمع فدراسیون تکواندو را انجام داده است؟ گفت: بله! من همه اقدامات را انجام دادم. به سازمان بازرسی کل کشور، دیوان عدالت اداری و مجلس شورای اسلامی از طریق همه این سازمان ها مسائل مربوط به خودم را پیگیری کردم. اما در یک هفته ای که برای پیگیری این ماجرا به من زمان داده بودند، تنها سه روز کاری وجود داشت و از آن طرف هم وقتی مجمع را در یک روز بین تعطیلات برگزار می کنند مشخص است که هدفشان چیست. من اتفاقات رخ داده در مورد خودم را از طریق IOC و فدراسیون جهانی پیگیری می کنم و به آنها شکایت می کنم. مسئولان بدانند که قطعا این اتفاقی که برایم رخ داده است، برای فدراسیون تکواندو گران تمام می شود.

قهرمان تکواندوی جهان گفت: مطمئن باشید که از حق خودم دفاع می کنم و به حقم خواهم رسید. هادی ساعی با این همه افتخاراتی که دارد جزو خانواده تکواندو است و کسی نمی تواند این افتخارات را از او بگیرد.

وی ادامه داد: با این شرایط قصد ندارم دیگر با فدراسیون همکاری کنم. البته قصد تخریب هم ندارم و برای خانواده تکواندو آرزوی موفقیت دارم.

در ادامه مجمع انتخاباتات فدراسیون تکواندو که در حال برگزاری است، محمد مهدی اسعدی، یکی از کاندیداها برنامه های خود را ارائه کرد. علی محمد اسحاق، دیگر کاندیدای ریاست فدراسیون تکواندو انصراف داد و پولادگر هم اکنون در حال ارائه برنامه های خود است.

مرتضی کریمی، سرمربی سابق تیم ملی هم به آکادمی ملی المپیک آمده بود، اما نتوانست در مجمع شرکت کند. البته قرار بود او به عنوان نماینده مربیان شرکت کند که بعد از تغییر و برکناری از تیم ملی جای خود را به بیژن مقانلو داد. مقانلو هم اکنون در مجمع حاضر است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات