زرینچه؛

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: «معتقدم اگر استقلال در بحث جذب بازیکن حرفه ای تر عمل می کرد هم اکنون شرایط بهتری داشت. »

به گزارش افکارنیوز ، جواد زرینچه در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: «استقلال در بازی با ملوان نسبتاً عملکرد خوبی داشت و بازیکنان توانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند به هر حال انتظارات از این تیم بالاست. در این مدت آبی پوشان مشکلاتی داشتند از جمله اینکه برخی بازیکنان را به علت مصدومیت، محرومیت، حضور در تیم ملی در اختیار نداشتند و همین مسئله باعث می شد انسجام تیم برقرار نشود. »

وی در مورد علت عدم گل زنی مهاجمان استقلال خاطرنشان کرد: «به هر حال این مسائل پیش می آید از مهاجم در تیم بیشترین انتظار می رود تا بتواند گل زنی کند اما به هر حال بازیکن مدافع هم تلاش خود را انجام می دهد. آرش برهانی، مهدی نظری و سیاوش اکبرپور بازیکنان خوبی هستند که اگر تمرکز خود را داشته باشند می توانند در ادامه مسابقات مثمرثمر باشند. »

مدافع اسبق استقلال در مورد علت عدم کارایی مهاجمانی چون نظری در استقلال تصریح کرد: «همیشه چنین اتفاقی رخ می دهد، شرایط سایر تیم ها با تیم هایی چون استقلال و پرسپولیس متفاوت است در استقلال و پرسپولیس انتظارات فرق می کند. شاید هنوز او با بازیکنان جفت و جور نشده است و نتوانسته انتظاراتی که از او می رود را برآورده کند. آنچه که مسلم است این است که در استقلال و پرسپولیس بیشتر از سایر تیم ها دیده می شوند وگرنه همه بازیکنان با تمام تلاش خود وارد میدان می شوند و دوست دارند که موفق باشند. »

زرینچه در مورد علت نیمکت نشینی آرش برهانی با وجود اینکه در بازی هایی که حاضر شده توانسته گل زنی کند، خاطرنشان کرد: «آرش امتحان خود را پس داده است، او یکی از بهترین گل زنان استقلال است شاید خیلی موقع ها هم در امر گل زنی موفق نبوده اما بازیکنی است که انتقاد را می پذیرد او بازیکن پخته ای است و هر موقع که وارد میدان شده با تمام وجود بازی کرده است. به نظرم او مهره کلیدی است اما به هر حال باید به نظر کادر فنی هم احترام بگذاریم ما نمی دانیم که کادر فنی چه تفکراتی دارد. »

مدافع اسبق استقلال در مورد اینکه امیر قلعه نویی در اکثر بازی ها اعلام کرده که هنوز به استقلال ایده آل نرسیده درحالی که خود او تمرینات را زیر نظر دارد، گفت: «این می تواند یک نگاه مثبت باشد زیرا سرمربی یک تیم از عملکرد شاگردانش با وجود حضور در بالای جدول راضی نیست به هر حال امیر (قلعه نویی) با استقلال بازی های سطح بالایی انجام داده و با وجود این بازیکنان مستعد هم تلاش می کند تا عملکرد خوبی داشته باشند. معتقدم اگر در زمینه جذب بازیکن استقلال یک مقدار حرفه ای تر عمل می کرد می توانست عملکرد بهتری داشته باشد. هرچند که بازیکنان کنونی هم مستعد و توانمند هستند. »

زرینچه در مورد اینکه آیا میانگین سنی بازیکنان استقلال بالا نیست، خاطرنشان کرد: «به نظرم شرایط سنی یک تیم مهم نیست، شاید یک بازیکن ۳۲ – ۳۳ سال سن داشته باشد اما از لحاظ بدنی اگر شرایطش خوب باشد می تواند مثمرثمر باشد. بازیکن اگر آسیب نبیند و بتواند در تیم عملکرد لازم را داشته باشد شرایط سنی اهمیتی ندارد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات