تمرین امروز پرسپولیس در هوای برفی در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز در ورزشگاه درفشی فر دنبال شد. در این تمرین پرسپولیسی ها آخرین مرور کارهای تاکتیکی را به همراه شوت زنی به سمت دروازه و کارهای ترکیبی ۴ نفره در دستور کار خود داشتند.

* امید عالیشاه زیر نظر پزشکان تیم و بدنساز تمرین کرد.

* به دلیل بارش برف و خیس بودن زمین پرسپولیسی ها در نیمه زمین که کاور آن برداشته شده بود تمرین کردند البته دایی انتقادهایی را به افرادی که مسئول نگهداری چمن بودند داشت. این افراد که برخی اوقات در روزهای گذشته به دلیل بی حوصلگی این کاورها را روی چمن نکشیدند باعث شده تا کیفیت زمین درفشی فر هر روز بدتر از دیروز شود. دایی به این موضوع به شدت انتقاد داشت.

* ترکیب تیم نفت در دو دیدار گذشته زیر چشم های ذره بینی کادر فنی پرسپولیس قرار گرفت و به دقت این ترکیب بررسی شد. همچنین مهار مهاجمانی مانند رضا نوروزی در دستور کار قرمزپوشان بود.

* یونس گرایلی سرمربی پرسپولیس قائمشهر در تمرین امروز حضور داشت.

* دروازه بان های پرسپولیس به همراه نوری و دهنوی ۲۰ دقیقه بیشتر از سایر بازیکنان به تمرین پرداختند.

* ۳۰ هوادار پشت در های بسته حضور داشتند.

* رضا حقیقی دقایقی خیلی کوتاه در تمرین امروز شرکت اما با دستور کادر پزشکی امروز هم استراحت کرد و به مراحل درمانی خود پرداخت.

* فریادهای دایی در تمرین امروز نیز کاملا شنیده می شد.

* انگیزه بالای پیام صادقیان نیز در تمرین امروز در نوع خود بسیار جالب بود. با دلداری هایی که به این بازیکن دادند او انگیزه مضاعفی برای دربی ۷۸ دارد.

* دایی به مسئولان نگهدارنده چمن درفشی فر تذکر می داد که باید بیشتر به وظیفه خود عمل کنند تا زمین چمن این طور وضعیت بدی نداشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات