پیروانی:

سرمربی اسبق تیم ملی امید کشورمان گفت: منصوریان مربی خوب و محبوبی است اما اگر در این تیم باقی می ماند و نتیجه نمی گرفت، همه مشکلات را گردن او می انداختند و می گفتند می توانستی در این تیم نباشی.

به گزارش افکارنیوز ، غلامحسین پیروانی در خصوص جدایی علیرضا منصوریان از تیم ملی زیر ۲۲ سال کشورمان گفت: من هم شنیده ام که منصوریان به خاطر ناهماهنگی هایی که بوده کار را رها کرده و به نظرم کار خوبی کرد که از این تیم جدا شد! خود ما هم در زمانی که تیم ملی امید را برای مسابقات آسیایی گوانگجو آماده می کردیم بازیکنان زیادی به تمرینات نمی آمدند با اینکه کفاشیان هم دوست داشت این تیم جمع شود اما این اتفاق نمی افتاد و زمانی هم که می خواستیم به گوانگجو برویم من در مصاحبه ای گفتم که ما هیچ کاری نکردیم که بخواهیم نتیجه بگیریم.

سرمربی اسبق تیم ملی امید کشورمان افزود: در تیم های ملی نوجوانان و جوانان به خاطر اینکه بازیکنانشان عضو باشگاه های لیگ برتری نیستند راحت تر می توان آنها را در اختیار داشت اما بازیکنان ۲۰ سال به بالا چون در تیم های لیگ برتری بازی می کنند جمع کردنشان کار مشکلی است.

وی ادامه داد: از قدیم گفتند کار نیکو کردن از پر کردن است. همیشه تیم های المپیک و امید ما که نتیجه نگرفتند تقصیرات به گردن مربیان می افتد اما هیچ کس به این موضوع نگاه نمی کنند که تیم ها بازیکنانشان را به تیم های ملی و المپیک و زیر ۲۲ سال نمی دهند به همین خاطر فکر می کنم اگر منصوریان هم می خواست کار را ادامه دهد به مشکل می خورد. من فکر می کنم که فقط یک درصد شانس المپیکی شدن داریم.

پیروانی اظهار داشت: منصوریان مربی خوب و محبوبی است اما اگر در این تیم باقی می ماند و نتیجه نمی گرفت همه مشکلات را گردن او می انداختند و می گفتند می توانستی در این تیم نباشی. مثل همان حرف هایی که به من گفتند ما باید بذر خوبی بکاریم آن را خوب شخم بزنیم و سپس محصول خوبی درو کنیم با این کارها فقط فوتبال ما حیف می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات