عبدی؛

مهاجم تیم فوتبال راه آهن گفت: «گل زدن به رحمتی همیشه برای من راحت بوده است و چه در سپاهان و چه در استقلال به او گل زده ام. »

به گزارش افکارنیوز ، راه آهن امسال کلا تیم عجیبی است، این تیم با مربی بزرگ و بازیکنان خوب و مالک ثروتمندش نتایج خوبی کسب نکرده است و در ته جدول برای رسیدن به بالای جدول تلاش می کند.

در آستانه بازی این تیم با استقلال و خبر بازداشت مالک این تیم بابک زنجانی با یکی از بازیکنان تاثیرگذار و باتجربه این تیم بهادر عبدی صحبت کردیم، مصاحبه با این بازیکن را بخوانید.

* بازی با استقلال؟

- استقلال تیم خوبی است اما مثل سا ل های گذشته قدرتمند نیست البته تیم های قلعه نویی همیشه خوب هستند ولی ما می توانیم در این بازی امتیاز بگیریم. آنها تاکتیکشان روی ضربات ایستگاهی است و با توجه به نبود دو، سه بازیکن این تیم نتیجه خوبی بگیریم.

* بازداشت بابک زنجانی؟

- ایشان مالک تیم است و قطعا این اتفاق روی روحیه بازیکنان و تیم تاثیرگذار است. خب مشکلاتی برای ایشان پیش آمده اما باید بگویم در این دو، سه سال برای فوتبال خیلی زحمت کشیده است و برای تیم راه آهن کم نگذاشته و همیشه در کارهای خیر حضور دارد. همه ما دعا می کنیم مشکل ایشان حل بشود و برای روحیه آقای زنجانی سعی می کنیم استقلال را ببریم.

* راه آهن با این نتایجی که می گیرد بالاخره می خواهد به کجا برسد؟

- در جدول شرایط خیلی بدی داریم اما چه از نظر مربی و کارنامه اش در تیم هایی که بوده مشخص است و چه از نظر بازیکن که پنج، شش از آنها سابقه قهرمانی با تیم های دیگر را دارند کیفیت بالایی داریم. راه آهن خیلی شیک و با کیفیت بازی می کند اما بدشانس بوده ایم و نتایج خوبی نگرفته ایم ولی قول می دهیم که در این دو، سه هفته سعی می کنیم به اواسط جدول برسیم.

* کادرفنی، بازیکنان، عوامل دیگر کدامیک علت اصلی عدم نتیجه گیری راه آهن هستند؟

- زمانی که تیم نتیجه نمی گیرد همه نقش دارند اما در کل فکر می کنم کمی داوری در هفته های ابتدایی لیگ بدجوری ما را از قافله عقب انداخت. اما باید همه گی مسئولیت پذیر باشیم و تلاش کنیم تیم را به جایگاه اصلی اش برسانیم.

* خیلی خوب به رحمتی گل می زنی؟

- خب گل زدن به رحمتی همیشه برای من راحت بوده است و چه در سپاهان و چه در استقلال به او گل زده ام. مهدی رحمتی یکی از بزرگترین گلرهای ایران است و گل زدن به او لذتبخش است من سعی می کنم در این بازی هم به او گل بزنم تا لذتش را ببرم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات